Çılgın Sayısal Loto 1 Kişiye 130.718.473 TL Büyük Ikramiye Kazandırdı!Çılgın Sayısal Loto 1 Kişiye 130.718.473 TL Büyük Ikramiye Kazandırdı!

Çılgın Sayısal Loto 1 kişiye 130.718.473 TL büyük ikramiye kazandırdı!

Sisal Şans tarafından 14 Şubat akşamı gerçekleştirilen Çılgın Sayısal Loto çekilişinde 1 kişi 130.718.473 TL ikramiye kazandı. Milli Piyango Online web sitesinde (www.millipiyangoonline.com) oynanan bilete çıkan büyük ikramiye; 23, 25, 37, 43, 45, 67 sayılarına isabet etti.

Sisal Şans tarafından yapılan açıklamada: “Sisal Şans ailesi olarak online bilete isabet eden büyük ikramiyeyi kazanan talihlimizi tebrik ederiz. Herkesin şansı olmaktan çok mutluyuz. Bir sonraki çekilişin şanslı kişisi siz de olabilirsiniz. Çılgın Sayısal Loto oynamaya, bizimle olmaya devam edin” ifadelerine yer verildi.

Çılgın Sayısal Loto çekiliş sonuçları, çekilişin hemen ardından https://www.millipiyangoonline.com/sayisal-loto/sonuclar adresinden yayınlanmaktadır. 

Çılgın Sayısal Loto’nun kuralları nedir?

1’den 90’a kadar olan sayılar arasından 6 tanesini seçerek kolon oluşturmaya dayalı bir oyun olan Çılgın Sayısal Loto’da en az 2, en fazla ise 6 adet sayıyı bilenler farklı miktarlarda ikramiye kazanıyor. Her çekilişte küre içerisindeki 90 numara içinden 6 numara + 1 numara (Joker) çekiliyor. SüperStar uygulaması ile de Sayısal Loto çekilişinin sonucunun belirlenmesi için 90 numara içerisinden çekilen 6 numaranın ardından, ayrı bir kürede yer alan 90 numara içerisinden SüperStar numarası çekiliyor. Kazanma oranı oynanan kolon ve bilinen numara adedine göre değişiyor. Oyunseverler kolonları kendileri doldurabildiği gibi ayrıca sayıları doğrudan bayiye söyleyerek veya “Sen Seç” ile terminalden rastgele sayı seçtirerek de oynayabiliyor. 18 yaşından büyük herkesin oynayabileceği Çılgın Sayısal Loto’da her kolonun fiyatı 3 TL. SüperStar sayısını oynamak ise 1.5 TL. Oyunun kurallarıyla ilgili ayrıntılı bilgiye https://www.millipiyangoonline.com/sayisal-loto/kurallar   adresinden ulaşmak mümkün.

Tüm çekilişler canlı yayınlanmaktadır

Tüm çekilişler, Şisal Şans’ın son teknolojiyi kullanarak oluşturulan teknik altyapısı ile noter huzurunda gerçekleştirilmekte ve canlı olarak yayınlanmaktadır. Dünya Piyango Birliği (World Lottery Association- WLA) tarafından verilen WLA-SCS:2020 (Level 2) Güvenlik Kontrol Standartı Sertifikasına ve TS ISO/IEC 27001:2013 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi Sertifikasına sahip olan kurum, en büyük önceliği şeffaflığa vermektedir.

Dünya Piyango Birliği Üyesi Firma tarafından üretilen son teknoloji ürünü yeni çekiliş makineleriyle kurulmuş olan ve ŞANS MERKEZİ adı verilen çekiliş stüdyosunda noter huzurunda düzenlenen çekilişler, www.millipiyangoonline.com sitesinden ve Milli Piyango TV Youtube kanalından canlı yayınlanmaktadır. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Paylaş
Bağlantıyı kopyala