Prime Gaming 2022 sezonunda VALORANT Champions Tour EMEA’nın resmî partnerleri arasına katıldı.

Prime Gaming, ana VCT sezonundaki her maçın ardından Maçın Önemli Anları kısımlarını sunarak analiz masamızı güçlendirecek. Prime Gaming aynı zamanda çekişme dolu yayınlara da güç katacak ve marka, sezon boyunca ana reklam slotlarında yer alacak.  

Bu partnerlik ile beraber Riot Games’in, Prime Gaming ile devam eden ve oyunculara sayısız kozmetik eşya sağlayan iş birliğinin yanına bir yenisi daha eklenmiş oldu. 

“Prime Gaming yaklaşık iki yıl önce oyunumuz çıktığından beri üst düzey, özel hediyelerle VALORANT topluluğumuzun gönlünü çalmayı başardı, verdikleri desteğin VCT EMEA ile arttığını görmek harika bir his! Onların analistlerimizin, yıldız VCT takımlarımızın ortaya koyduğu etkileyici hareketleri ve clutch’ları masaya yatırıp incelediği Maçın Önemli Anları kısımlarını sunarken, yanlarında olacakları için çok heyecanlıyız.” – Eva Suárez, Riot Games İş Geliştirme ve Ortaklık Üst Yöneticisi.

“Çok yakında başlayacak VCT EMEA Challengers serisinde sponsor olarak Riot Games’le işbirliğimizi sürdüreceğimiz için çok mutluyuz ve turnuvaya katılan herkese iyi şanslar diliyoruz. Riot’un oyunları espor rekabetinin en üst düzeyini temsil ediyor ve bu işbirliğini 2022 boyunca Amazon Prime üyelerine aylık özel oyun içi içerikler hediye ederek kutlayacağımız için büyük heyecan duyuyoruz.” – Larry Plotnick, Prime Gaming Proje Yöneticisi.

Riot Games Hakkında:

Riot Games 2006 yılında en oyuncu odaklı oyunları geliştirmek, yayınlamak ve desteklemek amacıyla kuruldu. Riot’ın 2009 yılında yayınladığı ilk oyunu League of Legends dünya çapında beğeni topladı. LoL o günden bu yana dünyanın en çok oynanan PC oyunu oldu ve esporun kısa sürede gösterdiği büyük gelişimin yolunu açtı. LoL ikinci on yılına adım atarken Riot oyunu geliştirmeye devam ediyor ve Legends of Runeterra, League of Legends: Wild Rift, Teamfight Tactics ve geliştirme sürecindeki çeşitli oyunlarla oyunculara yeni deneyimler sunuyor. Bir yandan da müzik, çizgi hikâyeler ve çok daha fazlasıyla Runeterra dünyasını çeşitli multimedya projeleri aracılığıyla keşfediyor.

VALORANT Hakkında:

VALORANT, Riot Games’in PC için geliştirmekte olduğu rekabetçi, 5’e 5, karakter tabanlı taktiksel nişancılık oyunu. 2020 yazında çoğu bölgede çıkması planlanan VALORANT, yüksek duyarlılığa sahip nişancılığa, silah çeşitliliğine, kendine has yetenekleri olan ajanlara ve binlerce saatlik oynanış sunacak rekabet için tasarlanmış haritalara sahip, keskin ve ölümcül, çok oyunculu bir oyun. Oynaması ücretsiz olan VALORANT, dünyaya yayılmış bir rekabeti mümkün kılacak şekilde çeşitli PC donanımlarında çalışması için optimize edildi. Sınıfının en iyi sunucu kalitesi, global altyapısı ve özel hile karşıtlığı (anti-cheat) teknolojisiyle bu oyunda Riot Games, taktiksel nişancılık türünün temelinde yer alan ilkeleri ve oyun deneyiminin rekabet bütünlüğünü koruma konusundaki kararlılığını gösteriyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.