SELAHATTİN BAYSAL YENİDEN REFAH'I HEM ADANA'DA HEM TÜRKİYE'DE BİRİNCİ PARTİ YAPACAĞIZ

SELAHATTİN BAYSAL: “ÇUKUROVA ESKİ GÜNLERİNE ANCAK YENİDEN REFAH İLE DÖNER”

Türkiye’nin en verimli arazilerinin Çukurova’da bulunduğunu söyleyen Yeniden Refah Partisi Adana İl Başkanı Selahattin Baysal; “Ekonomik anlamda yaşadığımız sorunların temelinde üretimin olmaması yatıyor. Çukurova’nın bereketli topraklarına beton dikilmesine müsaade edildiği müddetçe kimse ucuzluk beklemesin” dedi.

Hayat pahalılığı cep yakmaya devam ediyor. Vatandaşlar artan enflasyon oranları nedeniyle zor günler yaşıyor. Geçtiğimiz ay asgari ücrete zam yapılması da cepteki yangını söndürmedi. Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Yeniden Refah Partisi Adana İl Başkanı Selahattin Baysal; “Ekonomi ancak bizim iktidarımızda canlanır, vatandaşımız ancak Yeniden Refah iktidarında huzur bulur” dedi.

Türkiye’nin en verimli arazilerinin üç kuruş menfaat için müteahhitlere peşkeş çekildiğini söyleyen Baysal; “Çukurova tarımı, sanayisi, turizmiyle ülkemizin kalkınmasının en önemli ayağıydı. Ne zaman Çukurova’da üretim durdu Türkiye gerilemeye başladı. Üretim durdu enflasyon dayanılamaz boyutlara geldi. Vatandaşımız kemer sıka sıka nefes alamaz hale geldi” ifadelerini kullandı.

Geçtiğimiz hafta sonu Yeniden Refah Partisi Seyhan ve Yüreğir ilçe kongrelerini gerçekleştirdiklerini hatırlatan Selahattin Baysal;  “Yeni seçilen başkanlarımızı ve yöneticilerimizi tebrik ediyorum. Kendilerine başarılar diliyorum. Salondaki kalabalık ve coşku bize Yeniden Refah iktidarının çok yakın olduğunu gösterdi. Biz de diyoruz ki; Yeniden Refah’ı milletimiz iktidar yapacak ve Çukurova eski günlerine geri dönecek. Adana yeniden Türkiye’nin birinci şehri olacak. Gençlerimiz iş bulacak. Ekonomik refaha kavuşacak. Bunlar için projelerimiz hazır. Biz hazırız. Allah’ın izni ile iktidar olacağız. Eğitimde, tarımda, gıdada her alanda yabancı egemenliğini kaldıracağız. Yerli bir modelle yolumuza devam edeceğiz. Yeniden büyük Türkiye’yi inşa etmek için yola çıktık. Geliyoruz” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.