Adana'da Sağlık Çalışanlarının Sorunları ve Çözüm Önerileri Masaya Yatırıldı

Adana’da Sağlık Çalışanlarının Sorunları ve Çözüm Önerileri Masaya Yatırıldı

Adana’da sağlık çalışanlarının sorunları, Sağlık-Sen Adana Şube Başkanı Bekir Nennioğlu ve sendika üst yöneticilerinin Adana İl Sağlık Müdürü Uzm. Dr. Halil Nacar ile gerçekleştirdiği toplantıda ele alındı. Bu toplantıda, saha çalışanlarının yaşadığı problemler ve bu sorunlara yönelik çözüm önerileri masaya yatırıldı.

Sağlık-Sen’in Etkili Rolü

Memur-Sen ve Sağlık-Sen Adana Şube Başkanı Bekir Nennioğlu, İl Sağlık Müdürü Uzm. Dr. Halil Nacar’ın her konuya duyarlılıkla ve çözüm odaklı yaklaştığını belirtti. Nennioğlu, “Sahada günlerdir tüm sağlık tesislerini ziyaret ederek sağlık çalışanlarıyla bir araya gelip sorunlarını not alıyoruz ve çözümler için kurum amirleriyle çözüm arıyoruz. Bugünkü toplantıda da önemli konuları İl Sağlık Müdürü Uzm. Dr. Halil Nacar’a ilettik ve kendisine çözüm odaklı yaklaşımı için teşekkür ediyorum. Sağlık çalışanları şundan emin olsun, sahada yetkili sendika olduğumuz gibi sorunların çözülmesi konusunda her masada da etkili sendika Sağlık-Sen olmuştur.” dedi.

Verimli Bir Görüşme

Adana İl Sağlık Müdürü Uzm. Dr. Halil Nacar ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Tesislerimiz, çalışma arkadaşlarımız ve hizmetlerle ilgili sorunları değerlendirdiğimiz verimli bir görüşme oldu. Sendika yetkililerimiz ile belirli aralıklarla bir araya geliyoruz ve bu devam edecek. Bir kez daha ziyaretleri için çok teşekkür ederim.” şeklinde konuştu.

Bu toplantı, sağlık çalışanlarının saha deneyimlerini ve karşılaştıkları zorlukları çözüm odaklı bir yaklaşımla ele alarak, sağlık hizmetlerinin daha etkili ve verimli bir şekilde sunulmasını hedeflemektedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir