MHP Adana İl Başkanı Yusuf Kanlı “Geçen 5 yılı unutmayacağına emin olduğumuz değerli vatandaşlarımız sadece bir şehrin değil, kendisinin, ailesinin de geleceğini oylayacak. Bu şuurla sandığa yansıyacak irade ile inancımız odur ki Adana’mızın önü açılacak, yalan ve talan düzeni son bulacak; cumhur kazanacak, Adana kazanacak!” dedi.

“Cumhur kazanacak, Adana kazanacak!”

UDİME/ADANA – Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Adana İl Başkanı Yusuf Kanlı “Vatandaşlarımızın sandığa yansıtacağı irade ile inanıyorum ki kayıp yıllar telafi edilecek, Adana’mızın önü açılacaktır.” dedi.

31 MART SEÇİMİNİN ÖNEMİ…

MHP Adana İl Başkanı Yusuf Kanlı, 31 Mart’ta yapılacak seçimle Adana’nın geleceğinin belirleneceğini, verilecek kararın bu açıdan çok önemli olduğunu söyledi. Adana’nın son 5 yılının heba edildiğini vurgulayan Kanlı, “Vatandaşlarımızın sandığa yansıtacağı irade ile inanıyorum ki kayıp yıllar telafi edilecek,

Adana’mızın önü açılacaktır.”  ifadesini kullandı. 

Başkan Yusuf Kanlı şöyle devam etti: “Büyükşehir Belediyesi’nin yaptığı veya yapmadığı tüm hizmet ve uygulamalar ilçelerimizle birlikte bütün Adana’yı ilgilendirmekte ve etkilemektedir. Mevcut Büyükşehir Belediye yönetimi marifetiyle Adana son 5 yılda çok çile çekti, büyük sıkıntılar yaşadı. Binlerce çalışan vicdansızca sokağa atıldı, on binlerce insanımız açlığa, yokluğa; etkin mücadele yapılmadığı için Adana sineğe haşerata mahkûm edildi.”

“ADANA BUNLARI UNUTMADI, UNUTMAYACAK”

“Kapitalist bir yaklaşımla ve birilerine söz verildiği için ekmek üretimi ve belediye otobüs sayısı yarı yarıya düşürülerek, vatandaşlarımız özel sektörün kucağına itildi. Temizlik ve bakımı yapılmadığı için Adana her yağmurda sele teslim oldu. Delik deşik olmuş bozuk yollar, ‘ 2.6 milyon ton asfalt döktük’ yalanını ele verdi, alt ve üst geçitler yapboz tahtasına döndü, aylarca bir otobüs durağı bile yapılamadı. Mide bulandıran ihaleler, makam odalarında işlenen cinayetler; toplumu ayrıştıran bölücü zehirli diller… Adana bunları asla unutmadı, unutmayacak.“

“YALAN VE TALAN DÜZENİ SON BULACAK”

MHP Adana İl Başkanı Yusuf Kanlı, “Kıymetli hemşehrilerimizin iradesine güvenimiz tam. Geçen 5 yılı unutmayacağına emin olduğumuz değerli vatandaşlarımız sadece bir şehrin değil, kendisinin, ailesinin de geleceğini oylayacak. Bu şuurla sandığa yansıyacak irade ile inancımız odur ki Adana’mızın önü açılacak, yalan ve talan düzeni son bulacak; cumhur kazanacak, Adana kazanacak! Seçimin ülkemize, milletimize, şehrimize hayırlı olmasını diliyor, tüm vatandaşlarımıza selam ve saygılarımı sunuyorum.” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir