Av. Remzi Ümit Atay

Av. Remzi Ümit Atay: Çukurova İlçe Başkanlığımda Biz Olarak Yükseldik | Seçim Başarıları ve Belediye Vizyonu 2023″

Av. Remzi Ümit Atay: “Beş Yıllık Çukurova İlçe Başkanlığımda, Ben Değil Biz Olduk. Partimizin Oy Oranını
En Yüksek Seviyeye Çıkarttık. Çukurova Belediyemizde de,Sizin Takdirinizle, Yine, Hep Beraber, Biz Olacağız”

Avukat Remzi Ümit Atay, CHP Çukurova İlçe Başkanlığı görevinden istifa ettiğini ve Çukurova Belediye Başkanlığı için aday olduğunu açıkladı. Beş yıldır sürdürdüğü ilçe başkanlığı sürecinde, partisinin oy oranını en yüksek seviyeye çıkardığını ve Çukurova Belediye Başkanlığı için adaylığını açıkladığını belirtti.

Atay, yaptığı yazılı açıklamada, CHP Çukurova İlçe Başkanlığı görevini partisinin kurucu ve ebedi önderi Mustafa Kemal Atatürk’ün ilke ve devrimleri rehberliğinde, yasa, tüzük ve parti programına uygun bir şekilde yerine getirdiğini ifade etti. Görev süresi boyunca yerel, genel ve cumhurbaşkanlığı seçimlerinde aktif rol aldığını, ayrıca pandemi, deprem ve orman yangını gibi afet durumlarında halka destek verdiklerini vurguladı.

Atay, Çukurova ilçesindeki başarılarından ilham alarak ilçe belediye başkanlığı için aday olduğunu ve CHP Çukurova İlçe Başkanlığı görevinden istifa ettiğini belirtti. Adaylık sürecinde halka daha iyi hizmet sunabilmek amacıyla bu kararı aldığını ifade etti.

Adaylık sürecinde, halka daha iyi hizmet sunabilmek için belediye başkanlığına aday olduğunu belirten Atay, göreve layık görüldüğünde Çukurova halkına daha yararlı olacağına inandığını ifade etti. İstifasını, CHP Çukurova Belediye Başkan Adayı olma kararıyla birlikte duyurdu ve halka yönelik daha etkili hizmet sunma amacını ön plana çıkardı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir