Oyuncu ve Manken Alperen Bozkurt AvincanOyuncu ve Manken Alperen Bozkurt Avincan

Başarılı Oyuncu ve Manken Alperen Bozkurt Avincan, “Arka Sokaklar” Dizisiyle Anlaştı!

02 Aralık 2023 – Türkiye’nin sevilen dizilerinden “Arka Sokaklar,” yeni sezonuna bomba bir isimle hazırlanıyor. Başarılı oyuncu, model ve manken Alperen Bozkurt Avincan, dizinin 653. bölümünde “Kenan Yılmaz” karakteriyle izleyicilerle buluşacak.

Son olarak “Alparslan Büyük Selçuklu” dizisinde başarılı performansıyla dikkat çeken Alperen Bozkurt Avincan, Adana’nın incisi Güney’in sokaklarına adım atıyor. Adanayı merak eden ve yaz sezonunda bölgeye gelmeyi planlayan Bozkurt, “Arka Sokaklar” ekibine katılarak hayranlarını heyecanlandırdı.

Başarılı oyuncu Alperen Bozkurt Avincan, kısa sürede gösterdiği performans ve yapmış olduğu rollerle adından sıkça söz ettiriyor. Güney’in sokaklarında adaletin peşinde koşacak olan “Kenan Yılmaz” karakteriyle izleyicilere farklı bir deneyim sunması bekleniyor.

Alperen Bozkurt Avincan’ın “Arka Sokaklar” dizisiyle anlaşması, hayranlarını sevindirirken, oyuncunun başarı grafiğinin de yükselişte olduğunu gösteriyor. Kendisini tebrik eder ve başarılarının devamını dileriz.

Alperen Bozkurt Avincan, “Arka Sokaklar” ekibine katılarak, Türkiye’nin en uzun soluklu polisiye dizilerinden birinde yer almanın gururunu yaşıyor. İzleyiciler, “Kenan Yılmaz” karakterinin Güney sokaklarındaki maceralarını merakla bekleyecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir