"Dünyaca Ünlü Kanun Virtüözü Ahmet Baran: Eşsiz Müzikal Deneyim 6 Aralık'ta Mersin AKM'de!""Dünyaca Ünlü Kanun Virtüözü Ahmet Baran: Eşsiz Müzikal Deneyim 6 Aralık'ta Mersin AKM'de!"

Dünyaca Ünlü Kanun Virtüözü Ahmet Baran, Mersin AKM’de Sanatseverlerle Buluşuyor

Dünyanın tanınmış kanun sanatçısı Ahmet Baran, FRIENDS Projesi kapsamında Nilgün Kızılcı, Burak Altuni, Burak Çakır, Birkan Şener, Cengiz Tural ve Kanun Namına Project Orkestrası gibi alanlarında uzman isimlerle bir araya gelerek Mersinli müzik tutkunlarına unutulmaz bir deneyim yaşatacak.

Türkiye ve dünya genelinde verdiği birbirinden etkileyici konserlerle adından söz ettiren Ahmet Baran, kariyeri boyunca pek çok ulusal ve uluslararası ödül ve övgüye layık görülmüş, altı kıtada gerçekleştirdiği konserler ve yayınladığı albümlerle eşsiz bir müzik mirası oluşturmuş bir sanatçıdır.

Mozart’tan Piazzola’ya, Paco’dan Neşet Ertaş’a kadar geniş bir repertuarla dinleyicilerini müziğin şefkatli kucağına davet eden Ahmet Baran, her notanın bir üniversite öğrencisi kıza burs olarak döneceği özel bir projeyi de hayata geçiriyor. Bu renkli hayal dünyasına tanıklık etmek ve bu özel buluşmada yer almak istiyorsanız, 6 Aralık Çarşamba günü saat 20.00’de Yenişehir Atatürk Kültür Merkezi’nde gerçekleşecek etkinlik için bilet rezervasyonu yaptırmak için 0532 360 62 71 numaralı telefonu arayabilirsiniz. Unutulmaz bir müzikal deneyim için yerinizi şimdiden ayırtın!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir