BAŞKAN TEKİN BAYRAMI SEYHANLILARLA BİR ARADA GEÇİRDİ

TEKİN’DEN TEŞEKKÜR VE BAYRAM ZİYARETLERİ

Seyhan Belediye Başkanı Oya Tekin, Ramazan Bayramı’nı Seyhanlılar ile bir arada geçirdi. Başkan Tekin, yaptığı açıklamada, “Yurttaşlarımızı ziyaret ederek bize vermiş oldukları desteğe teşekkür edip Ramazan Bayramı’nı kutladık. Bize olan güvene layık olmak adına büyük bir özveriyle çalışacağımızı ifade ettik” dedi.

TEKİN, “ BAYRAMDAN BAYRAMA DEĞİL HER ZAMAN İÇ İÇE OLACAĞIZ”

Başkan Tekin, bayram süresince ilçenin çeşitli noktalarında ev ve esnaf ziyaretleri gerçekleştirdiklerini belirtti. “Yurttaşlarımız ile bayramı bir arada geçirmenin mutluluğunu yaşadık. Sadece bayramdan bayrama değil, her zaman bir arada olacağımızı ifade ettik. Bizlere vermiş oldukları mesajlar yol haritamız olacak. Birlik ve beraberlik içerisinde hareket ederek Seyhan’ı güzel noktalara taşımaya kararlıyız. Bunun içinde yorulmadan hizmetlerimizi gerçekleştireceğiz” şeklinde konuştu.

SORUNLARI BİLİYORUZ

Seyhan İlçesi’nin sorunlarını çok iyi bildiklerini ve bunların çözümü için tüm imkanları seferber edeceklerini belirten Başkan Tekin, “Hizmette ayrım yapmak gibi bir düşünce içerisinde asla olmayacağız. Eşitlik önceliklerimiz arasında yer almaktadır. Seyhanlılar her şeyin en iyisine layık. Biz de bu hedef doğrultusunda hareket ederek projelerimizi hayata geçirip yurttaşlarımızın hizmetine sunacağız” şeklinde konuştu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir