Büyükşehir İlaçlama İçin Profesyonel Ekipleri Oluşturuyor

Büyükşehir İlaçlama İçin Profesyonel Ekipleri Oluşturuyor

Van Büyükşehir Belediyesi, biyosidal ürün uygulama belgesi alacak personellere temel yaşam desteği ve zehirlenmelere karşı eğitim verdi.

Büyükşehir Belediyesi Sağlık işleri Daire Başkanlığı, 2021 yılında kent genelinde uygulayacağı vektörle mücadele kapsamında çevre ve insan sağlığını önemseyerek, profesyonel ekipler oluşturmak için eğitimlerine devam ediyor. Hacıbekir kültür merkezinde verilen eğitime Sağlık işleri Daire Başkanı Adil Allahverdi, birim müdürleri ve personeller katıldı.

İl Sağlık müdürlüğü uzmanları tarafından verilen eğitimde personele temel yaşam desteği, zehirlenmelere karşı fiziksel ve biyolojik mücadele süreçlerinde yapılması gereken hususlar ile ilgili uygulamalı bilgilendirmeler yapıldı.

Büyükşehir İlaçlama İçin Profesyonel Ekipleri Oluşturuyor.Eğitimler sonucunda Sağlık Bakanlığı tarafından yapılacak sınav ile ilaçlama biriminde çalışan personele sertifika verilecek. Eğitim, soru cevaplardan sonra son buldu.
HABERİN SONU
www.haberinson.com
Büyükşehir İlaçlama İçin Profesyonel Ekipler

Eğitimler sonucunda Sağlık Bakanlığı tarafından yapılacak sınav ile ilaçlama biriminde çalışan personele sertifika verilecek. Eğitim, soru cevaplardan sonra son buldu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir