Çar. Mar 22nd, 2023
Çağlar Ertürk'ten Tansu Çiller ve Meral Akşener'e Eleştiri

Çağlar Ertürk’ten Tansu Çiller ve Meral Akşener’e Eleştiri

Dönemin Başbakanı Tansu Çiller ve Dönemin İçişleri Bakanı Meral Akşener arkalarında görev yaptıkları Dönemde Birçok soru işareti bırakarak Hükümetleri Düşürülerek görevden Alınmışlardı? Kahramanmaraş ve Sivas’ta Alevi Yurttaşlarımıza İşkence Zulmü yapan Suçlular ile ilgili hiçbir adım atılmayarak olayların üstü kapatılmaya Çalışsalar ‘da Geride yüreği yangın yerine Dönmüş Analarımız Kaldı onların yani bizim acımız dün gibi hiç bitmedi sönmedi?

Bu Yaşanan olayları unutmadık unutturmayacağız.?

Tansu Çiller ve Meral Akşener Türkiye’yi Recep Tayyip Erdoğan Gibi çok zor Süreçlerden geçirenler Vatanına Milletine Bedel Ödeten Tüm Kim varsa zamanı geldiğinde Umut ediyorum hem Sandıkta hem de Adalet Karşısında 84 Milyon Milletimiz bunun Hesabını soracaktır.? Bu İsimler zamanında 3’ü aynı masada oturup kalktılar hepsi de ülkemize milletimize yanlış politikaları ile en büyük kötülüğü yaptılar Bunlardan Ülkemize ne fayda nede yarar geleceğini Düşünmüyorum artık.

Ülkemizi yönetecek Liderler Yeni yüzler Yeni isimler yüreği genç cesur yürekli Devlet Adamları olacaktır.

Yerel seçimlerde olduğu gibi yapılacak ilk seçimde Sandıkta 84 Milyon Milletimiz İşin Ehlini bilen Halkın içinden usta Bir siyasetçi ye Cumhurbaşkanlığı görevini verecektir buna yürekten inanıyorum. Belki yazdığım bu yazımı eleştirenler olacaktır ama yapılan yanlışları da hataları görmezden gelerek Davranmak Ülkemize en büyük Kötülüktür.

Bazıları gibi Koltuğunu korumak menfaatlerini sahip çıkmak için Kalemini onurunu Satanlar dan olmadık hiç bir zaman olmayacağız da?

Ülkemizin Milletimizin yararına faydasına yapılan her çalışmayı hizmeti hangi siyasi parti düzgün işler yaptığı süre boyunca Parti ayırt etmeksizin kim olursa olsun Destekliyoruz. Ama yapılan yanlışlarında dimdik Karşısındayız.? Gün Gelecek kervan Dönecek Ülkesine Milletine kötülük edenler 84 Milyon Milletimizin huzurunda hesap verecektir. Gerçeklerle Yüzleşmek Ayıp Değildir.

Haksızlıklar Karşısında Susan Dilsiz Şeytandır Nokta.⚠️

Çağlar Ertürk

Siyasetçi Gazeteci

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir