ADANA'DA CHP'NİN 100. YILINDA 100 YENİ ÜYE ROZET TAKTIADANA'DA CHP'NİN 100. YILINDA 100 YENİ ÜYE ROZET TAKTI

Adanalı Oygur ailesi CHP rozeti taktı

Adana’nın çeşitli mahallelerinde ikamet eden Oygur ailesinin bir çok ferdi CHP saflarına katıldı.
Cumhuriyet Halk Partisi’nin (CHP) Adana’daki 100. Kuruluş yıldönümü törenleri kapsamında Oygur ailesinin 100 üyesini temsilen törene katılanlara CHP rozeti takıldı.

ADANA’DA CHP’NİN 100. YILINDA 100 YENİ ÜYE ROZET TAKTI

CHP Adana İl Başkanı Mehmet Çelebi, Milletvekilleri Orhan Sümer, Müzeyyen Şevkin, Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, Seyhan Belediye Başkanı Akif Kemal Akay ve CHP Seyhan İlçe Başkanı Ramazan Atikaslan’ın rozetlerini taktığı Oygur ailesi üyeleri adına konuşan Halef Oygur, CHP’nin başarısı için ter dökeceklerini vurguladı. Türkiye’nin içinde bulunduğu zor durumun CHP kadrolarıyla aşılabileceğine inandığını belirten Halef Oygur, “İlk hedefimiz yerel seçimlerde CHP’li belediye başkanlarının kazanmasına destek olmaktır” dedi.

CHP 'DE ROZET TÖRENİ

CHP Adana İl Başkanı Mehmet Çelebi, Milletvekilleri Orhan Sümer, Müzeyyen Şevkin, Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, Seyhan Belediye Başkanı Akif Kemal Akay ve CHP Seyhan İlçe Başkanı Ramazan Atikaslan’ın rozetlerini taktığı Oygur ailesi üyeleri adına konuşan Halef Oygur, CHP’nin başarısı için ter dökeceklerini vurguladı. 

HABERİN SONU
haberinsonu.com
CHP ‘DE ROZET TÖRENİ

Aile bireylerinden Mehmet Emin Oygur’un daha önce meclis üyeliği yaptığı Oygur soyadlı aileler daha çok Gürselpaşa, Dağlıoğlu ve Gülbahçesi’nde ikamet ediyor. 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir