Türkeş MangaTürkeş Manga

BEYAZ AY KOZAN İLÇE BAŞKANI ÜNAL “ÇOK ACİL AKÜLÜ VE AKÜSÜZ ENGELLİ ARACINA İHTİYACIMIZ VAR!

Çukurova İnternet Gazetecileri Derneği Üst Komisyonlar Başkanı ve Uluslararası Dijital Medya Kozan İlçe Başkanı Türkeş Manga Beyaz Ay Derneği Kozan İlçe Başkanı Ahmet Ünal’ı makamında ziyaret etti.

Manga ziyarette yaptığı konuşmasında “Ahmet Bey Kozan ilçemizdeki engelli vatandaşlarımız için gerçekten çok büyük bir şans. Büyük bir özveri ile engelleri kaldırmaya çalışıyor. Kendisini yürekten kutluyor basın olarak her zaman yanında yer aldığımızı bilmesini istiyorum” dedi.

Beyaz Ay Derneği Kozan İlçe Başkanı Ahmet Ünal “Türkeş Bey gerek akülü gerekse aküsüz çok acil engelli araçlarına ve engelli yatağına ihtiyacımız var.

Basın olarak sesimizi duyurmanızı özellikle Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Zeydan Karalar ’dan araç rica ediyorum. Kendisinin görevlendireceği bir temsilci ile ihtiyaç sahiplerine araç dağıtabiliriz. Özellikle kendisini daha önce televizyon programında konuk ettiğim Engelli Hakları Federasyon Başkanı Sayın Halis Kasap beyin de bizlerle iletişim kurmasını ve bizlere destek olmasını bekliyoruz” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir