Çar. Mar 22nd, 2023
BOZAN : DOSTLUĞA BİR ADIM DA AMATÖRLERİMİZDEN OLSUN

BOZAN : DOSTLUĞA BİR ADIM DA AMATÖRLERİMİZDEN OLSUN

Bu hafta sonu oynanacak olan Süper Amatör Lig İlyas Ayan Sezonu Klasman Grubu müsabakalarının son haftasında karşılaşacak olan takımlara çağrıda bulunan Adana ASKF Başkanı Dr Ahmet Bozan:

Pandemiden sonra dostluğun ve kardeşliğin ne kadar önemli olduğu hepimiz tarafından idrak edilmiştir. Uzun bir aradan sonra başlatabildiğimiz ligimizde son haftaya gelmiş bulunuyoruz. Tabii ki kazananın, kaybedenin olacağı bir sezon olacak, ama en önemlisi ‘Adana Sporunun Adana Dostluğunun’ kazanması.

Sahadaki mücadelenin sahada kalması ve takımların birbirleriyle el ele, kol kola müsabakalara çıkmalarını arzu ediyoruz. Gelin hep birlikte ”Dostluğa Bir Adım da Amatörlerimizden Olsun” diyerek müsabakaları sporun güzellikleri ile süsleyelim, dedi.

Hafta içi kulüpleri ve ilgili kurumları bütünü ile makamına davet eden ve müsabakalarda centilmenliğin ön plana çıkmasında önemli adımlar atan Gençlik ve Spor  İl Müdürü Muzaffer Çintimar’a da teşekkür ederek sözlerini devam ettiren Başkan Bozan:

Müsabakalar ile ilgili her türlü önlemler alınacaktır, takımlarımızın sağduyulu bir şekilde müsabakalarına devam etmeleri ve örnek bir Adana amatörünün Türkiye gösterilmesi en önemli görevimiz olduğu unutulmamalıdır. Bu vesileyle tüm takımlarımıza başarılar diliyoruz. Adanalı sporsever kardeşlerimize Pazar günü saat 17.00’de Muharrem Gülergin Stadı’nda başlayacak müsabakalara davet ediyoruz, dedi.

Program ise: SÜPER AMATÖR LİG İLYAS AYAN SEZONU KLASMAN GRUBU

20 MART 2022 PAZAR

MUHARREM GÜLERGİN STADI

ADANA HADIRLIGÜCÜ – ADANA VEFASPOR

SAAT:17.00

İMAMOĞLU BLD SPOR-ADALETGÜCÜ

SAAT:19.00

ADANA ASKF BASIN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir