Dr. Cengiz KURT, Uluslararası Lions

Dr. Cengiz KURT ULUSLARARASI LIONS 118 U YÖNETİM ÇEVRESİ FEDERASYONU BAŞKANI SEÇİLDİ

Adana’da görkemli bir konvansiyon ve genel kurul ile Dr. Cengiz KURT Federasyon Başkanlığını Adana’ya taşıdı.

Adana’da muhteşem bir konvansiyon ve genel kurul ile Dr. Cengiz KURT, Federasyon Başkanlığını devraldı. Türkiye’nin dört bir yanından kulüplerin delegelerinin katılımıyla gerçekleşen Genel Kurula ve Gala’sına, Karaisalı Belediye Başkan Yardımcısı. ALİ CAN ŞEKERCİ, Karataş Belediye Başkanı. ALİ BEDRETTİN KARATAŞ, Çukurova Belediye Başkanı. EMRAH KOZAY, mazeretlerini çiçek göndererek bildiren Seyhan Belediye Başkanı OYA TEKİN ile Adana Milletvekili Orhan SÜMER ve Adana Büyükşehir Belediye Başkanı ZEYDAN KARALAR katılım gösterdi.

Adana Büyükşehir Belediye Başkanı ZEYDAN KARALAR, gala konuşmasında Türkiye’nin dört bir yanına Adana’nın samimi ev sahipliğine ve toplumsal projelerde ilin hazır olduğunu, yeni seçilen kardeşleri Dr. Cengiz KURT ile güzel projelerin hayata geçirileceğini ifade ederek geceye damga vurdu.

KURT’un konuşmasında, Lions’un dünyada 200 ülkede, 47.000 kulüple yaklaşık 1.5 milyon üyesi olduğunu ve 1917 yılında kurulmuş 107 yıllık bir sivil toplum örgütü olduğunu belirtti. Ayrıca Türkiye’de 300’den fazla Lions Kulübü ve Vakfı ile karşılıksız hizmet ettiğini vurguladı. KURT ayrıca, Lions’un ve sahip olduğu vakıfların depremde 11 ilde destek sağladığını ve yeni seçilen Uluslararası Başkanın Adana’ya kaynak sağladığını açıkladı.

Dr. Cengiz KURT

KURT, diğer illerden katılan, Onur Kuruluna, Lions ve Leo kulüplerine, delegasyona, kabine görevlileri ile Leo ve Lionlara ve konuklara teşekkür ederek "Nerede bir ihtiyaç varsa orada olacağız ve karşılıksız hizmet edeceğiz" dedi. 

HABERİN SONU
haberinsonu.com

KURT, diğer illerden katılan, Onur Kuruluna, Lions ve Leo kulüplerine, delegasyona, kabine görevlileri ile Leo ve Lionlara ve konuklara teşekkür ederek “Nerede bir ihtiyaç varsa orada olacağız ve karşılıksız hizmet edeceğiz” dedi. Toplum lideri olması ve deprem sırasında aylarca sahada yaptığı çalışmalarıyla dikkat çeken KURT’a, Lionlar için çok özel olan Fahrettin Kerim Gökay ve Melvin Jones ödülleri takdim edildi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir