Başkan Güler Atabey: Adana’da sıkmadık el, çalmadık kapı bırakmayacağız.Başkan Güler Atabey: Adana’da sıkmadık el, çalmadık kapı bırakmayacağız.

Başkan Güler Atabey, DSP Adana İl Kadın Kolları Başkanlığı’na Atandı

Demokratik Sol Parti (DSP) Adana İl Kadın Kolları Başkanlığı’na Güler Atabey’in atanması, Adana İl binasında düzenlenen rozet takma töreni ile duyuruldu. DSP Adana İl Başkanı Erhan Saltuk, törende yaptığı konuşmada kadınların siyasette etkin rol almasına vurgu yaparak, “Kadınlara oldukça önem veriyoruz. Onların siyasette etkin olabilmeleri için mücadele ediyor ve önünü açıyoruz. Sayın Güler Atabey’e başarılar ve hayırlı olsun diyoruz” ifadelerini kullandı.

Yeni görevine dair konuşan DSP Adana İl Kadın Kolları Başkanı Güler Atabey, “Partimizin ve Genel Başkanımız Sayın Bülent Ecevit’in izinden giderek Adana ve ülke genelinde DSP’nin etkisini artırmak adına yola çıktım. Kadınların siyasette adının daha fazla duyulması için çaba harcayacağım. Özellikle yerel seçimlere odaklanarak DSP’nin en iyi yerlere gelmesi için çalışmalarımıza başlayacağız. Adana’da sıkmadık el, çalmadık kapı bırakmayacağız. Hepinizin manevi desteğini bekliyorum. Yeni görevimin hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Başkan Atabey, konuşmasının ardından kendi yönetimindeki yeni üyelere rozet takarak başarılar diledi. Törene katılan DSP üyeleri, yeni başkanlarına destek mesajları verdi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir