DYP GENEL BAŞKANI ÖZAÇIKGÖZ'DEN ERTÜRK'E TEBRİK MESAJIDYP GENEL BAŞKANI ÖZAÇIKGÖZ'DEN ERTÜRK'E TEBRİK MESAJI

SEVGİLİ ÇAĞLAR ERTÜRK Kurmuş olduğun gruplarla, ortaya koyduğun performansla Türkiye’de büyük bir boşluğu doldurdun.

NOVACELL AJANS -ANKARA/ Bu sebeple öncelikle seni, sonra da gerek ortaya koymuş oldukları fikirler ve gerekse ve kullandıkları üslup ve nezaketten dolayı gruplarda görüş ve düşüncelerini ifade eden çok değerli katılımcıları tebrik ediyorum.58 diplomatımızı kalleşce öldüren ASALA terör örgütünün uzantısı, kendisini milletvekili sanan hainin sözde kanun teklifi milletimizi haklı olarak germiş ve ülkemizde tansiyonu yükseltmiştir.

Bu durum karşısında bazı siyasiler ve elleri kalem tutanlar gerekli reaksiyonu göstermişler ve göstermektedirler. Ama üzülerek ifade etmek isterim ki reaksiyon olarak sadece “Ermeni soykırımı olmadığını” söylüyor ve kınamayla yetiniyoruz.

Fakat bu yetmez, yetmiyor ve yetmeyecek. Bana göre yapılması gereken 2 şey vardır:

1) Ermenistan sınırının açılması için Ermenistan’ın sözde soykırım iddialarından vazgeçmesi

2) Ermeni soykırımı iddiasının yalan olduğunun ispatlanması Sevgili Çağlar biliyorsun ki bizleri medyaya çıkarmıyorlar. Bu durumda sana büyük iş düşüyor. Bütün gücünü seferber et, bütün imkanlarını kullan ve beni medyaya çıkart. Çıkart da Ermeni soykırım iddiasının yalan ve iftira olduğunu tarihi ve hukuki sebepleriyle ispat edeyim. Top sende, gözlerinden öperim kardeşim.

Çetin ÖZAÇIKGÖZ

DYP GENEL BAŞKANI

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir