Op.Dr.Ercan Atalay İİYİ PARTİ Seyhan İlçe Başkanı OlduOp.Dr.Ercan Atalay İİYİ PARTİ Seyhan İlçe Başkanı Oldu

“İYİ Parti Seyhan İlçe Başkanlığı’nda Yeni Dönem: Op. Dr. Ercan Atalay Göreve Getirildi”

İYİ Parti Seyhan İlçe Başkanlığı’nda önemli bir değişim yaşandı, ve spor ve siyaset camiasının tanıdığı Op. Dr. Ercan Atalay yeni başkan olarak atanarak göreve getirildi. Atalay, “İlçe başkanlığı görevini ben değil, biz anlayışıyla yapacağım” ifadeleriyle yeni döneme başladı.

Op. Dr. Ercan Atalay’ın Hedefi: Seyhan’ı Daha Başarılı Bir İlçe Haline Getirmek

Göreve başladığı ilk günlerde açıklamalarda bulunan Op. Dr. Ercan Atalay, ilçe başkanlığı görevini “Biz olarak yapacaklatınıı belirtti. Hedeflerinin Türkiye’nin en büyük ilçelerinden biri olan Seyhan’ı daha başarılı hale getirmek olduğunu vurguladı.

Siyaset ve Spor Camiasının Sevilen İsmi Op. Dr. Ercan Atalay, İYİ Parti Seyhan İlçe Başkanı Oldu

Yerel seçimlere az bir süre kala gerçekleşen bu görev değişimi, Adana’da siyaset ve spor camiasının yakından tanıdığı bir ismin liderliğindeki İYİ Parti Seyhan İlçe Başkanlığı için yeni bir dönemin başlangıcı olarak nitelendirildi. Op. Dr. Atalay’ın, İYİ Parti Seyhan İlçe Başkanlığı’na atanmasıyla birlikte, partililer tarafından başarı dilekleri ile karşılandı.

Adana’da spor camiasında tanınan ve sevilen bir isim olan Atalay, aynı zamanda Ortopedi ve Travmatoloji uzmanı olarak biliniyor. Sağlık hizmetlerinde de önemli görevler üstlenmiş olan Atalay, SSK Seyhan Devlet Hastanesi’nde Başhekim yardımcılığı görevini yürütmekteydi.

27. Dönem Milletvekili Adayı Op. Dr. Atalay, İYİ Parti Seyhan İlçe Başkanlığı’na Getirildi

Yerel seçimlere az bir süre kala İYİ Parti Seyhan İlçe başkanlığında değişim yaşandı. 27. Dönem İYİ Parti Milletvekili adayı Atalay, ilçe başkanlığına atanarak yeni sorumluluğuna başladı.

Atalay, yeni görevine başlamasıyla ilgili yaptığı açıklamada, “Ben değil, biz anlayışıyla hareket edeceğiz. Bu bayrağı daha yukarılara taşımanın mücadelesini vereceğiz. Türkiye’nin en büyük ilçelerinden birisi olan Seyhan’ı daha başarılı bir ilçe haline getirmek için üzerimize düşen görevi fazlasıyla yapacağız. Genel Başkanımız Meral Akşener’in direktifiyle göreve geldim. Tek hedefim, ilçemize, milletimize ve partimize hizmet etmek. Bunun için ben değil, biz anlayışıyla mücadele edeceğiz” şeklinde konuştu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir