BNP Paribas Cardif’in BES müşterileri hem “Ek Katkı Payı Kampanyası’ndan” hem de “Fonlardan” kazanıyor

BES müşterilerine özel “Birikim Sizden Ek Fayda Bizden” kampanyası başlatan BNP Paribas Cardif, tek seferde yatırılan 50 bin TL ve üzeri ek katkı payı/başlangıç kapitali ödemesine, maksimum 1.400 TL’ye kadar ek fayda hediye ediyor.

Fon yönetimi alanında da BES müşterilerinin birikimlerine kattığı değer ile dikkat çeken BNP Paribas Cardif, BZY Fonu ve BPU Fonu getirilerinde elde ettiği başarılarla yatırımcısının yüzünü güldürüyor.

Türkiye’nin lider sigorta ve bireysel emeklilik kuruluşları arasında yer alan BNP Paribas Cardif Emeklilik A.Ş. (BNP Paribas Cardif), müşterilerine değer katan çalışmalarına yeni bir kampanyayla devam ediyor. Bireysel Emeklilik Sistemi (BES) müşterilerine özel “Birikim Sizden Ek Fayda Bizden” kampanyası başlatan BNP Paribas Cardif, kampanya kapsamında tek seferde yatırılan 50 bin TL ve üzeri ek katkı payı/başlangıç kapitali ödemesine, maksimum 1.400 TL’ye kadar ek fayda hediye ediyor.
Bu ek fayda, devlet katkısı ile birlikte, BNP Paribas Cardif’in BES müşterileri için oldukça avantajlı bir hale geliyor. 2023 yılı için devlet katkısının üst limiti 140.535 TL olarak belirlenmiş. Bu üst limitin %30’u hesaplanarak elde edilen devlet katkısı ise 42.160,5 TL ediyor. BNP Paribas Cardif’in BES müşterileri, tek seferde 50 bin TL ve üzeri yapacakları ek katkı payı/başlangıç kapitali ödemesi ile hem BNP Paribas Cardif tarafından sağlanan ek fayda tutarından yararlanıyor hem de devlet katkısından daha yüksek miktarda kazanç elde ediyorlar.
BNP Paribas Cardif bireysel emeklilik müşterileri; “Birikim Sizden Ek Fayda Bizden!” sloganıyla gerçekleştirilen kampanyadan 16 Ekim-31 Aralık tarihleri arasında yararlanabilecekler. Kampanyaya katılacak müşteriler BNP Paribas Cardif BES hesaplarına; internet şubesinden, Cepte Cardif uygulamasından, özel müşteri temsilcileri, özel müşteri hattı ya da acenteler aracılığıyla, havale veya kredi kartı ile ek katkı payı/başlangıç kapitali ödemesi gerçekleştirebilecekler.

Doğru fon yönetimiyle BES katılımıcısının birikimleri artırıyor

Avantajlı BES kampanyalarıyla sektörde fark yaratan BNP Paribas Cardif, BES fon yönetimi alanında da müşterilerinin birikimlerine kattığı değer ile dikkat çekiyor. Deneyimli firma, Teknoloji Sektörü Değişken Emeklilik Yatırım Fonu (BZY) ve Birinci Kamu Dış Borçlanma Araçları Emeklilik Yatırım Fonu (BPU) ile yatırımcısının yüzünü güldürüyor.

BNP Paribas Cardif Türkiye’nin asgari %80’i teknoloji temalı varlıklarda değerlendirilen BZY Fonu, değişen piyasa koşullarına göre hem sermaye kazancı hem de temettü ve faiz geliri elde etmeyi hedefliyor. Teknoloji sektöründe faaliyet gösteren yerli ve yabancı şirketlerin sermaye piyasası araçlarına yatırım yaparak, yatırımcıların bu şirketlerin kazançlarına, büyüme olanaklarına ve değer artışlarına iştirak etmesini sağlama stratejisiyle yönetilen BZY Fonu, yılbaşından 3 Ekim 2023 tarihine kadar %88 brüt getiriye ulaşmıştır.

BNP Paribas Cardif, BPU Fonu ile de BEFAS’ta işlem gören Kamu Yabancı Para (Döviz) Cinsinden Borçlanma Araçları fonları arasında son 6 aylık getiride ve yılbaşından itibaren 3 Ekim 2023 tarihine kadar geçen süre içinde 1’inci sırada yer alıyor. Ağırlıklı olarak T.C. Hazine ve Maliye Bakanlığı tarafından uluslararası piyasalarda ihraç edilen ABD Doları cinsi Eurobond’lar başta olmak üzere yabancı para cinsinden kamu ve özel sektör tahvil-bonolarından oluşacak bir portföye yatırım yaparak yatırımcılarına değer kazandıran BPU Fonu, döviz cinsinden getiri elde etmek, ve gerçekleştirdiği eurobond yatırımlarından düzenli ve sürekli gelir akışı yaratmak amacıyla oluşturulmuştur. BPU fonu, yılbaşından 3 Ekim 2023 tarihlerine kadar değerlendirildiğinde BEFAS Platformunda işlem gören Kamu Yabancı Para (Döviz) Cinsinden Borçlanma Araçları fon türü kategorisindeki fonlar arasında %55’lik getiri oranıyla birinci sırada yer almaktadır.

BNP Paribas Cardif, BES fon yönetimini Portföy Yönetimi sektörünün tecrübeli ve yenilikçi şirketi olan TEB Portföy Yönetimi A.Ş. aracılığıyla müşterilerine sunuyor. Müşterilerinin ihtiyaç ve taleplerini merkeze alan bir yaklaşımla faaliyet gösteren BNP Paribas Cardif, BES katılımcılarına sunduğu fonların yönetimini yakından takip ederek, katılımcıların fon getirisi ile ilgili düzenli bilgilendirilmesini sağlıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir