Nedim Can ÇerçelNedim Can Çerçel

Genç Parti Seyhan İlçe Olağan Kongresi geçtiğimiz hafta sonu parti binasında yapıldı.

Genç Parti Seyhan ilçe başkanlığına seçilen Nedim Can Çerçel , “Seyhan’ın geri bırakılmış lığı İlçemizin kaderi değildir. Bu gidişi değiştireceğiz ve Seyhan’ımızı hak ettiği yere getireceğiz” dedi.

Seyhan Genç Parti İl Binasında düzenlenen ilçe kongresine katılımın yoğun olması nedeniyle bir kısım davetli ve vatandaşlar kongreyi ayakta izlemek zorunda kalırken, kongreye  Genç Parti MYK Üyesi Ayhan Dağtekin, İl Başkanı Yusuf Aslan, Genç Parti İlçe Başkanları, delegeler, çok sayıda partili ve STK ‘lar katıldı.

Genç Parti Adana İl Başkanı Yusuf Arslan  Seyhan’da bu güne kadar görev yapan bütün başkan ve yöneticilere teşekkür ederek Başkan Nedim Can Çerçel önderliğindeki yeni yönetimin çalışmalarıyla ilçede ilk sıraya yerleştireceklerine inandığını vurguladı.


Nedim Can Gerçel Yusuf Arslan Gerçel’i kutladı Aslan’dan sonra kürsüye çıkan Genç Parti MYK Üyesi Ayhan Dağtekin konuşmasının ardından, İl Başkanını Yusuf Arslan aracılığı ile Cumhurbaşkanı adayı Cem Uzan’ın  İl Başkanı Arslan’nı  Araması ile Kongreye Telekonferans ile bağlanan Genç Parti Cumhurbaşkanı Adayı Cem Uzan 15 dakikalık konuşmasında Türkiye’nin geleceği ve umudunun Genç Parti olduğunu, seçilmesinin ardında Türkiye’nin ekonomik anlamda yaşadığı sıkıntıdan kurtulmasının Genç Parti İktidarı ile gerçekleşeceğini belirterek, “Üretime yön vermesi gerekiyor, üretimin kalbi bereketli Çukurova topraklarıdır. Çukurova’nın kalbi ise Seyhan İlçesidir” ifadesini kullandı Genç parti Genel Başkan yardımcılarında Mert Buruşukoğlu ile Fikri Yılmaz İl Başkanı Genç Parti Adana İl Başkanı Yusuf Arslan ‘nı telefon ile arayarak Seyhan İlçe Olağan kongresini kutladılar Genç Parti İl Başkanı Yusuf Arslan’a teşekkür ettiler.

Genç Parti  Ve Cumhur Başkanı Adayı Cem Uzan  Coşkusu Parti Binasına Sığmadı

Yapılan oylamada oy kullanan tüm delegelerin desteğini alan Genç Parti  Seyhan İlçe Başkanı olarak seçilen Nedim Can Çerçel  kürsüye çıktığında ise salon alkış ve sloganlarla inledi.
Davetlilerin coşkusuyla konuşmaya başlayan Başkan Çerçel; “ Bugün harika katılımcıların bize artık birilerinin görmezden gelemeyeceği Genç Parti gerçeğini bir kez daha herkese göstermiştir” dedi.
Adana’nın geri kalmışlığının nedeninin bugüne kadar Adana’yı temsil eden yöneticiler olduğunu vurgulayan Başkan Çerçel  konuşmasında; “Elbette yerel yöneticilerimiz kadar iktidarların da Adana’yı öncelemediğini, ilimizi görmezden geldiğini  söylememiz lazım, ancak Genç Parti iktidarında Allah’ın izni ile Adana için de Seyhan için de yapacağımız projelerimiz hazır. Üretim ile istihdam ile hem gençlerimize sahip çıkacağız hem de ilçemizi kalkındıracağız” ifadelerini kullandı.

Nedim Can Çerçel : “Seyhan’da  Her  Şey Genç  Gibi Olaçak ”

Zaman zaman alkışlar ve sloganlarla sözleri kesilen Başkan Çerçel konuşmasını; “Bugünden itibaren, Seyhan’da mahalle mahalle, sokak sokakları tek tek ve ekip olarak  gezeceğiz. Seyhanlılarla tek tek görüşmeler yapılacak. Sıkılmadık yorulmadan canla başla el bırakmadan tüm vatandaşlarımıza Cumhurbaşkanı Adayımız Cem Uzan, Genç Parti ve Seyhan’da  yapacağımız çalışmaları anlatacağız. Yeni farklı  Türkiye ancak Genç Parti iktidarı ile Cem Uzan  Cumhurbaşkanı olmasıyla Avrupa’ya ve Dünyaya açılması ile mümkündür. Bunu gerçekleştirmek için elimizden ne geliyorsa yapacağız” sözleriyle tamamladı.
Nedim Can Çerçel konuşmasının ardından Kürsüden inerken coşkulu kalabalık kendisi ile fotoğraf çektirmek için yarışırken, oylamanın ardından kongre sona erdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Paylaş
Bağlantıyı kopyala