TELEFONLA KONUŞARAK MERDİVENLERE

Hakimden Genç Kıza Taciz Skandalı! Perdeleri Kapattı, Güvenlik Kameraları Kaydetti

Adana’da Çirkin Olay! Çocuk Mahkemesi hakimi 36 yaşındaki A.E., yanında staj yapan genç kızı taciz etti. Genç kızın yaşadığı korkunç olay, güvenlik kameralarına yansıdı.

Adana’daki bir lisenin Adalet Bölümü öğrencisi olan 18 yaşındaki B.I., 2022 yılının Eylül ayında Adana 4’üncü Çocuk Mahkemesi’nde staj yapmaya başladı. Staj süresince çalıştığı hakim A.E., iddiaya göre Kasım ayında odasında B.I.’ya cinsel saldırıda bulundu.

4.Çocuk mahkemesinin kapısı

Psikoloğa Anlattı, Soruşturma Başlatıldı

B.I., yaşadıklarını psikolog olan kuzenine anlattıktan sonra annesiyle birlikte okul müdürüne durumu bildirdi. Hakim hakkında soruşturma başlatıldı; önce görev yeri değiştirildi, ardından görevden uzaklaştırıldı. İddianamede, B.I.’nın hakimin odasından panikle çıktığı anların güvenlik kamerası görüntüleri delil olarak sunuldu. Hakim A.E. hakkında ‘basit cinsel saldırı’ suçundan 15 yıla kadar hapis cezası istemiyle dava açıldı.

TELEFONLA KONUŞARAK MERDİVENLERE

“Perdeleri Kapattı, Dudağımdan Öptü”

Tarsus 2’nci Ağır Ceza Mahkemesi tarafından kabul edilen iddianamede mağdur B.I.’nın ifadesine yer verildi. B.I., “Staj yaptığım bir gün odasında çok güzel olduğumu söyledi. Daha sonra konu yüzmeye geldi, yüzmeyi sevdiğimi söyleyince bana yüzerken videom olup olmadığını sordu. Olmadığını söyledim. Sonra konu birden alkole geldi. Biraz daha konuştuktan sonra bana dans etmeyi sevip sevmediğimi sordu. Ben dans etmeyi bilmediğimi söyledim. Daha sonra perdeleri kapattı. Ben ayağa kalktım, ayaktayken ‘gel dans edelim’ dedi. Ben bilmediğimi söyledim. Elini elime koydu ve diğer elini de belime koydu. Dans sırasında bana 6-7 kez değdi. Dudağımı öpmek istedi, ben geri çekildim. Rahatsız olduğumu, gitmek istediğimi söyledim. O esnada ellerimin ikisini de tutarak öptü. Kendimi geri çektim ve çıktım” dedi.

HAKİMİN ÇIKIŞ KAPISINDAN ÇIKIŞ

Sonuç

Olay sonrası başlatılan soruşturma devam ediyor. Hakim A.E.’nin yargılanması sonucunda verilecek karar merakla bekleniyor.

KAYNAK HALK TV

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir