KONTEYNER’DA ÖDÜL TÖRENİKONTEYNER’DA ÖDÜL TÖRENİ

Siz de Katılın: Hatay’daki Çocuklara Yardım Projesi

Mesut Solak ve İlksen Efe’nin Hatay’da depremden etkilenen çocuklara yardım etmek amacıyla ödül töreni düzenleme kararı aldıklarını ve bu projenin kapsamında kışlık bot ve mont temini için çaba harcadıklarını söyleyebiliriz.

2023’te Hatay Deprem Yardım Projesi

Yapımcı Mesut Solak, depremin bölgede bıraktığı etkileri gözlemledikten sonra bu yardım projesini başlatma kararı aldıklarını belirtiyor. İlksen Efe ile birlikte yürüttükleri İlksen Efe ile Gezdik Gördük programının 3 yıldır devam ettiğini ve bu süre zarfında önemli kültürel değerlere dikkat çekmeyi amaçladıklarını ifade ediyorlar.

“Hatay Deprem Yardım Projesi: Çocuklarımıza Isı ve Umut Getiriyoruz”

Solak, geleneksel bir ödül töreni yerine bu etkinliği bir amaca hizmet ettirmeyi tercih ettiklerini belirtiyor. Bu amaç da Hatay’da depremden etkilenen çocuklara yardım etmek. Proje kapsamında düzenlenecek ödül töreninin masraflarını çıkardıktan sonra elde edilen bütçeyi çocukların ihtiyaçları için kullanmayı planlıyorlar. Bu yaklaşımın, otellerde düzenlenen masraflı etkinliklere para harcamak yerine doğrudan ihtiyaç sahiplerine destek olma amacını taşıdığı vurgulanıyor.

MESUT SOLAK ve İLKSEN EFE

Mesut Solak ve İlksen Efe'nin Hatay'da depremden etkilenen çocuklara yardım etmek amacıyla ödül töreni düzenleme kararı aldıklarını ve bu projenin kapsamında kışlık bot ve mont temini için çaba harcadıklarını söyleyebiliriz.

HABERİN SONU 
haberinsonu.com
MESUT SOLAK ve İLKSEN EFE
“Hatay Deprem Yardım Projesi”

İlksen Efe, projenin önemine vurgu yaparak, çocukların kış aylarında sıcak tutacakları botları programları sayesinde sağlamanın kendisi için büyük bir gurur kaynağı olduğunu ifade ediyor. Ayrıca, Hatay ve deprem bölgesinde yaşanan zorluklara dikkat çekerek, bu projenin bu bölgelerdeki hayat mücadelesine küçük de olsa bir katkı sağlayacağını belirtiyor.”Siz de Katılın: Hatay’daki Çocuklara Yardım Projesi

MESUT SOLAK

Bu anlamlı projenin sponsorlarla görüşmeler yapılarak gerçekleştirileceği ve elde edilen kaynakların ocak ayında Hatay'daki çocuklara dağıtılacağı belirtiliyor. Projenin en büyük ödülünün, çocuklara ısı kaynağı olan botlar olduğu vurgulanıyor.

HABERİN SONU
haberinsonu.com
MESUT SOLAK

Bu anlamlı projenin sponsorlarla görüşmeler yapılarak gerçekleştirileceği ve elde edilen kaynakların ocak ayında Hatay’daki çocuklara dağıtılacağı belirtiliyor. Projenin en büyük ödülünün, çocuklara ısı kaynağı olan botlar olduğu vurgulanıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir