Göktürk Boyvadaoğlu'nun Parti Buluşması: Büyük Destek ve Birlik Ruhu

Göktürk Boyvadaoğlu’nun Parti Buluşması: Büyük Destek ve Birlik Ruhu

İYİ Parti Bir önceki İl Başkanı Göktürk Boyvadaoğlu, parti tabanının Zeydan Karalar’lar desteklerini sürdürüyorlar

İYİ Parti Adana Bir önceki İl Başkanı Göktürk Boyvadaoğlu, Bu gün 20 Ocak 2024 Cumartesi günü, saat 14’te, Seyhan Oteli’nde, yüzlerce İYİ Partilinin katılacağı toplantıyla, Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar’a desteğini İYİ Partili Üyeleri ile birlikte açıkladı

Parti tabanlarının Zeydan Karalar ile ittifakı devam ettirme kararlılığında olduğunu belirten Göktürk Boyvadaoğlu, desteklerini basın toplantısında desteklerini vererek duyurdu.

Göktürk Koyvalıoğlu liderliğindeki parti üyeleri, yoğun bir katılımla bir araya geldi. Salonun kapasitesini aşan ilgi nedeniyle, buluşma açık havada, gökyüzü altında sandalyelere yerleştirilerek gerçekleştirildi. Gökyüzünde milletin bir araya gelerek desteğini sunması, başkanı duygulandırdı.

Saygıdeğer hanımefendilere yer vermeyi vurgulayan Koyvalıoğlu, erkek üyelerin de bu birlikteliği coşkuyla karşılamasını istedi. Toplantıya katılanlara teşekkür eden Koyvalıoğlu, onur, şeref ve gurur duyduğunu ifade ederek, kış gününde hafta sonu tatilini feda edenleri selamladı.

Başkan Koyvalıoğlu, protokol konuşmalarından kaçınarak samimi bir atmosferde konuştu. “Biz çok güzel bir aileyiz. Bugün burada birlikte olmaktan büyük mutluluk duyuyorum.” diyen Koyvalıoğlu, destekleri için teşekkürlerini iletti.

Meral basın mensuplarına özel bir teşekkürde bulunan Koyvalıoğlu, önceki dönem ilçe başkanları ve diğer yöneticilere de minnettarlığını dile getirdi. Toplantıyı sosyal medyada paylaşmayan Koyvalıoğlu, dostlarıyla istişareler yaptığını belirterek, bir kapalı spor salonunu tutmanın gerekliliğine dikkat çekti.

Koyvalıoğlu, partiye giriş sürecini ve il başkanlığını anlatarak, delegelerin özgür iradesiyle tekrar seçilmenin gururunu paylaştı. Partinin üye sayısını 4.000’den 27.000’e çıkaran çabalarını vurgulayan Göktürk Boyvadaoğlu Türkiye genelinde rekor kırdıklarını söyledi.

Toplantı sonrasında Boyvadaoğlu, gelemeyen ancak telefonda destek verenleri de unutmadan teşekkür etti. “Delegelerimizin memnuniyeti bize güç veriyor. Tek kalbimizle seçildik ve destek veren herkese teşekkür ediyorum.” dedi.

Göktürk Boyvadaoğlu’nun liderliğindeki parti, bir sonraki toplantı için hazırlıklara başladı.

HABER ŞEYMA KARATEKE FOTOGRAF VE KAMERAMAN CUMALİ KIZGIN

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir