Çar. Mar 22nd, 2023
İYİ PARTİ MARDİN SOSYAL MEDYA BAŞKANI FUAT KIZMAZ ENGELLİ HAFTASİNDA ENGELLİ DERNEGİNİ ZİYARET

İYİ PARTİ MARDİN SOSYAL MEDYA BAŞKANI FUAT KIZMAZ ENGELLİ HAFTASİNDA ENGELLİ DERNEGİNİ ZİYARET ETTİ.

Nusaybin Engelliler Derneği Başkanı Sn Emin IRMAK 10-16 Mayıs tarihleri arasında kutlanan Engelliler Haftası kapsamında Emin IRMAK’ı makamında ziyaret ettik.

Engelli vatandaşlarımızın sorunlarının dile getirilmesi ve farkındalık oluşturmak açısından Engelliler Haftasının önemli bir hafta olduğunu belirten İyi Parti Mardin Sosyal Medya Başkanı FUAT KIZMAZ “Devletimiz, engellilerimizin önündeki engelleri kaldırarak sosyal hayat içerisinde yer almalarını sağlamaya çalışmalı. Hep birlikte, hepimizin aday olduğu engelli olma ihtimali çerçevesinde, engelli vatandaşlarımıza gereken saygı ve gereken özeni göstererek onların hayatını kolaylaştırmalıyız. Onların sosyal hayatın içinde yer almasını sağlamalıyız. Engelli vatandaşlarımızın dün olduğu gibi bundan sonra da daima yanındayız.

KIZMAZ; Her sağlıklı insanın da engelli adayı olduğu gerçeğinin unutulmaması temennisiyle, tüm engelli kardeşlerimizin aileleri ve sevdikleriyle birlikte mutlu, huzurlu ve sağlıklı bir ömür geçirmelerini diliyorum.” diye konuştu.

NOVACELL AJANS

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir