Bayramda Yusuf Kanlı’dan Doğu Türkistan ve Gazze mesajı!

“Mutlak başarıya odaklandık”

MHP Adana İl Başkanı Yusuf Kanlı, 31 Mart 2024 tarihli Mahalli İdareler Seçiminde demokratik tercihini sandığa yansıttı. Başkan Kanlı, oyunu merkez Çukurova ilçesinde bulunan Adana Tabipler Odası İlkokulu’nda 1152 Sayılı sandıkta kullandı.

“Cumhur İttifakı olarak çok çalıştık, mutlak başarıya odaklandık. Adana’da yeni bir sayfa açılacak. Sandıklardan çıkacak sonucun ülkemize, milletimize, şehrimize hayırlı olmasını, hayırlara vesile olmasını diliyorum. Seçim süreci boyunca hep, ‘Herkes için, herkese göre belediye’ vurgusuyla ‘Adana kazanacak’ dedik; kazanan Adana olsun inşallah.”

“Adana’da yeni bir sayfa açılacak”

UDİMED/ADANA – Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Adana İl Başkanı Yusuf Kanlı, “Cumhur İttifakı olarak çok çalıştık, başarılı sonuçlar alacağımıza inanıyorum. Adana’da yeni bir sayfa açılacak. Kazanan Adana olsun inşallah.” dedi.

OYUNU ÇUKUROVA İLÇESİNDE KULLANDI

MHP Adana İl Başkanı Yusuf Kanlı, 31 Mart 2024 tarihli Mahalli İdareler Seçiminde demokratik tercihini sandığa yansıttı. Başkan Kanlı, oyunu merkez Çukurova ilçesinde bulunan Adana Tabipler Odası İlkokulu’nda 1152 Sayılı sandıkta kullandı. İl Divan Kurulu Üyeleri ve Çukurova Belediye Başkan Adayı Firdevs Cingözler’in eşlik ettiği Başkan Kanlı, okulda görevlilere kolaylıklar dilerken, vatandaşlarla da sohbet etti.

“ADANA’DA YENİ BİR SAYFA AÇILACAK”

MHP Adana İl Başkanı Yusuf Kanlı, oy kullanma işleminin ardından yaptığı açıklamada, halkın iradesinin sandığa yansıtılması suretiyle oluşan bir yeni yönetim döneminin daha belirlenmesi için sandığa gidildiğini belirterek, “Bizler de bugün milletçe tercihimizi yaptık. Tüm illerimizde ve ilçelerimizde yeni yönetimler belirlenecek.” şeklinde konuştu.  

“MUTLAK BAŞARIYA ODAKLANDIK”

Başkan Kanlı, “Cumhur İttifakı olarak çok çalıştık, mutlak başarıya odaklandık. Adana’da yeni bir sayfa açılacak. Sandıklardan çıkacak sonucun ülkemize, milletimize, şehrimize hayırlı olmasını, hayırlara vesile olmasını diliyorum. Seçim süreci boyunca hep, ‘Herkes için, herkese göre belediye’ vurgusuyla ‘Adana kazanacak’ dedik; kazanan Adana olsun inşallah.” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir