MHP Sarıçam Belediyesi Grup Sözcüsü ve Büyükşehir Belediye Meclis üyesi Vedat CENGİZ;Kendi yanlışlarını perdelemek istiyorlarYerel seçimlerin ardından son günlerde belediye başkanları hakkında yakınlarını işe aldıkları, kayırmacılık yaptıkları şeklindeki yayınlar ve sanal ortamlardaki eleştiriler yoğunluk kazanmaya başladı.
Bazı yaygın basın organlarında Sarıçam Belediye Başkanı Bilal Uludağ’a yönelik haksız ithamlara MHP Sarıçam Belediyesi Meclis Grup Başkan Vekili ve  Büyükşehir Belediye Meclis üyesi Vedat CENGİZ tepki gösterdi.
Sarıçam Belediyesi üzerinden algı operasyonu yapılmak istendiğini, CHP’li belediyelerde yaşanan kayırmacılık ve akrabalık ilişkilerini perdelemek, dikkatleri MHP’li belediyelere çekerek, kendi kirli ilişkilerini kamuoyundan gizlemek istediklerini dile getiren Cengiz,  ”Asıl amaç partimizi ve Belediye Başkanımız Bilal Uludağ’ı yıpratmaktır” dedi.
MHP Sarıçam Belediyesi Meclis Grup Başkan Vekili ve Büyükşehir Belediye Meclis üyesi Cengiz, ”Sarıçam Belediye Başkanı Bilal Uludağ geride kalan 5 yıllık Başkanlığı döneminde tek bir metrekare alanı imara açmayarak, arsaspekülatörlerine geçit vermedi. Hakkında bugüne kadar tek bir olumsuzluk ve şaibe gündeme gelmedi.
Partili-partisiz tüm Adanalılar Başkan Bilal Uludağ’ın çalışmalarını takdir etti. Sarıçamlı vatandaşlarımız bu başarısından dolayı Bilal Uludağ’a 2.kez Sarıçam Belediye Başkanlığı’na taşıdı. Sarıçam Belediyesi’nde etkili ve yetkili yerde Uludağ’ın tek bir yakını yoktur. ‘Çamur at, izi kalsın’ denilerek ortaya atılan bu yalanlara Sarıçam’da tek bir kişi bile inanmamaktadır. 
Başkanımız Bilal Uludağ‘ın geride kalan 5 yıllık icraatları ortadadır. Bu söylentileri ortaya atan, yalan-yanlış iftiraları yayınlayanları kınıyorum” diye konuştu…
HABER İBRAHİM İSPAHA( İSBAHA)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir