KOCAİSPİR: Yüreğir Her Şeyin En Güzeline Layık""

KOCAİSPİR: “YÜREĞİRLİ HER ŞEYİN EN GÜZELİNE LAYIKTIR”

Yüreğir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Kocaispir, Seyhan ve Haydaroğlu Mahallelerini ziyaret etti. Aile sağlığı merkezi, park, kütüphane ve muhtarlık binasının mahalle sakinlerine hayırlı olmasını dileyen Başkan Kocaispir, “Yüreğirli her şeyin en güzeline layıktır” dedi.

Yüreğir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Kocaispir, ilçeyi yeni tesislerle donatmaya devam ediyor. Seyhan ve Haydaroğlu Mahallelerinde hizmete sunulan ve içerisinde aile sağlığı merkezi, park, kütüphane ve muhtarlık binasından oluşan kompleks yapı ilçeye kazandırıldı.

Haydaroğlu Mahallesini ziyaret ederek esnaf ve vatandaşlarla buluşan Başkan Kocaispir, aile sağlığı merkezi, kütüphane, park ve muhtarlık binasının mahalle sakinlerine hayırlı olmasını diledi.

Desteklerinden dolayı Sayılkan ailesine teşekkür eden Başkan Kocaispir, “Seyhan ve Haydaroğlu mahallelerimize şehrimizin en güzel sağlık ocaklarından birini, muhtarlık binasını ve mahalle kütüphanesini kazandırdık. Bu eserlerin yapılması ile ilgili katkı sağlayan ailemize teşekkür ederim. Yüreğir’e kim taş üstüne taş koyarsa o bizim başımızın tacıdır. Yine burada çok güzel bir parkımızı çocuklarımıza armağan ettik. Yüreğirli her şeyin en güzeline layıktır.

Yüreğir’in 107 mahallesinde hiçbir ayrım yapmaksızın hemşehrilerimizin hizmetinde olmaya devam edeceğiz.” diye konuştu

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir