Yüreğir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Kocaispir, “Belediyecilik sadece yol yapmak, bina yapmak değildir.

Kocaispir’in Adana Büyükşehir Belediye Başkan adaylığı hakkında

Yüreğir Belediye Başkanı Fatih Kocaispir’in Adana Büyükşehir Belediye Başkan adaylığı hakkında olumlu Kocaispir’in geçmişteki başarıları, parti içindeki kökeni, siyasi duruşu ve geniş destek kitlesi vurgulanarak, Adana’da potansiyel bir lider

Kocaispir’in Yüreğir ilçesinde gerçekleştirdiği hizmetlerin yanı sıra, gençlik kollarından yetişmiş, milliyetçi muhafazakar bir profil sergileyen ve farklı siyasi görüşlere hitap edebilen bir lider olarak halkın gözünde Ayrıca, halkla iyi iletişim kurduğu ve çeşitli kesimlerden destek aldığı vurgulanarak, genel olarak olumlu bir imaj oluşturulmuştur.

Adana sevdası ve Ankara ile olan iyi ikili ilişkileri sayesinde ,Yüreğir’in çehresini değiştirerek Yüreğir’ in Fatihi olmuştur Büyükşehir Belediye Başkan Adayı olması durumunda Adana’yı bütünleştirecek lider olduğna Adana Halkı inanmaltadır.Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Oldugu taktirde Adananın yeni yüzü olarak halkın içinde olacağına Adanalılar inanmaktalar.

FATİH MEHMET KOCAİSPİR KİMDİR?

Fatih Mehmet Kocaispir, 1975 yılında Kadirli’de doğdu. Kadirli İmam-Hatip Lisesi’nden 1993, Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden 1998 yılında mezun oldu.

Çukurova Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü’nde Yönetim ve Organizasyon dalında yüksek lisans yapan Kocaispir, avukatlık stajını tamamladıktan sonra 2000 yılından bu yana Adana Barosuna kayıtlı olarak serbest avukatlık yapmaktadır. Evli ve 3 çocuk babasıdır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir