Çukurova'yı Yeni Bir Vizyonla Buluşturacak Başkan Emrah Kozay, Göreve Başladı: "Birlikte Büyük İşlere İmza Atacağız!"

Çukurova’yı Yeni Bir Vizyonla Buluşturacak Başkan Emrah Kozay, Göreve Başladı: “Birlikte Büyük İşlere İmza Atacağız!”

Çukurova’nın geleceğine yön verecek olan yeni dönemin kapıları, seçimlerin ardından resmen açıldı. Av. Emrah Kozay, 31 Mart seçimlerinde büyük bir destekle Çukurova Belediye Başkanlığı’na seçilmesinin ardından bugün mazbatasını alarak göreve resmen başladı. Ancak bu sadece bir başlangıçtı; asıl büyük işler, şimdi başlıyordu.

Göreve başlama töreninde coşkulu bir kalabalık, Çukurova’nın yeni liderine olan güvenini ve umudunu dile getirdi. İl ve ilçe başkanları, milletvekilleri, Büyükşehir ve ilçe belediye başkanları ile birlikte yapılan devir-teslim töreni, gelecek için heyecan dolu mesajlarla doluydu.

Yeni Başkan Emrah Kozay, göreve başlama konuşmasında, “Çukurova, birlikte yazacağımız yeni bir destanın eşiğinde. Bu destan, halkımızla el ele, omuz omuza vererek yazılacak. Çünkü ben, sadece bir başkan değil, bir halkın sesi ve temsilcisiyim. Hep birlikte, büyük projelere imza atacağız, Çukurova’yı daha yaşanabilir, daha güzel bir yer haline getireceğiz.” dedi.

Devir-teslim töreninin ardından Başkan Kozay, belediye binası önünde toplanan kalabalıkla bir araya geldi. Hemşehrilerinin samimi dilekleri ve destekleriyle karşılanan Başkan Kozay, onların taleplerini dinledi, sorularını yanıtladı ve onlarla birlikte heyecan dolu bir geleceğe doğru yola çıktı.

Çukurova’nın yeni dönemi, daha önce görülmemiş bir heyecanla karşılanırken, birlik ve beraberlik mesajları da tüm yurda yankılandı. Çünkü artık Çukurova, sadece bir coğrafya değil, birlikte yükselme ve başarıya ulaşma iradesinin sembolüydü.

Çukurova halkı, yeni başkanları Emrah Kozay’a olan güvenlerini ve desteğini bir kez daha ortaya koyarken, gelecek için umut dolu bir adım daha attı. Çünkü onlar biliyorlardı ki, birlikte çok güçlüydüler ve birlikte çok büyük işlere imza atacaklardı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir