E-dönüşüm sektörünün Türkiye’deki pazar lideri TÜRKKEP,

TÜRKKEP, LOGO Kullanıcılarının Bordro Yönetimini Kolaylaştırıyor!

TÜRKKEP, ülkemizde yaygın olarak kullanılan LOGO Bordro Plus ve Tiger HR uygulamaları için geliştirdiği KEP entegrasyon çözümünü LOGO kullanıcılarının hizmetine sunuyor. Bu yenilikle, LOGO Bordro Plus ve Tiger HR uygulamalarında üretilen maaş bordroları, uygulama içerisinden çıkmadan TÜRKKEP KEP servisleri ile güvenli, yasal ve hızlı bir şekilde iletilebilecek. Elektronik ortama taşınan bordro yönetimi sayesinde kâğıt, baskı, toner, arşiv ve kargo gibi maliyetlerden tasarruf sağlanırken, operasyonel verimlilik de artacak.

E-dönüşümde Lider TÜRKKEP’in KEP Entegrasyonu

E-dönüşüm sektörünün Türkiye’deki pazar lideri TÜRKKEP, gerçekleştirdiği KEP Entegrasyonu ile LOGO Bordro Plus ve Tiger HR uygulamalarında oluşturulacak çalışan ücret pusulalarının, TÜRKKEP LOGO KEP (Kayıtlı Elektronik Posta) Entegrasyon Modülü ile çalışanlara KEP sistemi üzerinden elektronik ortamda iletilebilmesini sağlıyor.

TÜRKKEP Genel Müdürü Olcay Yıldız,

Entegrasyon sayesinde maaş bordroları, LOGO Bordro Plus ve Tiger HR uygulaması içerisinden hiç çıkmadan çalışanların KEP hesaplarına saniyeler içerisinde, kolayca gönderilecek. Bu iş birliği ile maaş bordrolarının çalışanlara yasal açıdan geçerli, hızlı ve güvenli bir şekilde tebliğ edilmesi sağlanırken, kâğıt, baskı, toner, posta ve arşiv gibi birçok maliyetten tasarruf edilerek, çevreye verilen zararların da önüne geçilmiş olacak. Ayrıca, fiziki olarak yürütülen bordro yönetiminin elektronik ortama taşınması iş yükünü azaltarak operasyonel verimliliğin artmasına da katkı sunacak.

Olcay Yıldız: “Ülkemizin Dijital Dönüşümüne Katkı Sunmaya Devam Ediyoruz”

TÜRKKEP Genel Müdürü Olcay Yıldız, “TÜRKKEP olarak; KEP, e-İmza, e-Saklama ve e-Fatura gibi çözümlerimizle müşterilerimize hizmet vermeye ve ülkemizin dijital dönüşümüne katkıda bulunmaya devam ediyoruz. LOGO Bordro Plus ve Tiger HR ürünleri özelinde gerçekleştirdiğimiz entegrasyon sayesinde LOGO Bordro Plus ve Tiger HR kullanıcıları, ücret hesap pusulalarını çalışanlara güvenli, hızlı ve yasal bir şekilde KEP üzerinden tebliğ edebilecekler. Ücret hesap pusulalarının KEP üzerinden gönderilmesi, kurumların resmi evrak süreçlerini elektronik ortamda zahmetsiz ve güvenli bir şekilde yönetmelerini sağlıyor. TÜRKKEP olarak ülkemizde yaygın olarak kullanılan uygulamalara yaptığımız KEP entegrasyonları ile büyümeye ve gelişmeye devam ediyoruz. LOGO kullanıcılarının dijital dönüşüm süreçlerine katkı sunmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Bu geliştirme TÜRKKEP’in dijital dönüşüm pazarındaki lider konumunu pekiştirirken, LOGO kullanıcılarına da büyük avantaj sağlayacaktır.

TÜRKKEP olarak iş ortaklıklarıyla gerçekleştirdiğimiz projelerle e-dönüşümde öncü rol üstlenmeye devam edeceğiz. Bu vesileyle ben tüm kurumlarımızı, şirketlerimizi, tüzel kişilerimizi ve bireylerimizi TÜRKKEP’le dijitalleşmeye davet ediyorum” dedi.

Sonuç

TÜRKKEP’in LOGO Bordro Plus ve Tiger HR uygulamaları ile gerçekleştirdiği KEP entegrasyonu, bordro yönetiminde devrim niteliğinde bir yenilik sunuyor. Kâğıt ve posta maliyetlerinden tasarruf ederek çevreyi koruma bilincini artırırken, yasal ve güvenli bir dijital çözüm sağlıyor. Bu yenilik, dijital dönüşümde öncü olmak isteyen kurumlar için büyük bir fırsat sunuyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir