Dünyaca Ünlü Yazar Fransa’daki İmza Günlerinde Kitapseverlerle Buluştu

Dünyaca ünlü yazar Akif Manaf, Fransa’nın Lyon ve Macon şehirlerinde gerçekleşen imza günlerinde kitapseverlerle buluştu. Nobel Barış Ödülü adayı olan Manaf’ın kitapları birçok farklı dünya diline çevrildiği için Fransız okurlar tarafından büyük bir coşku ve ilgiyle karşılandı.

Lyon ve Macon şehirlerinde yoğun katılımla gerçekleşen imza günlerinde, kişisel gelişim alanında 94 eseri bulunan Manaf’ın kitaplarını imzalatma ve aynı zamanda yazarla sohbet etme imkanı bulan okurlar, etkinlikten memnuniyetle ayrıldılar.

Günümüzde geniş bir okur kitlesi tarafından yakından takip edilen ve en karmaşık konuları dahi sade bir anlatımla aktaran yazar, günümüzün en dikkate değer yazarlarından biri olarak öne çıkıyor.

Manaf’ın 94 eseri arasında yaratıcılık, aşk, zeka, başarı, mutluluk, değişim, insan, devrim, hırs, şöhret, siyaset, ahlak, merhamet, aydınlanma, bilinç, anlayış, zihin, bilgelik, yol, duygu, masumiyet, kuşku, merak, kahkaha ve fanatizm gibi insana dair hemen her konuyu ele alan eserler bulunuyor. Bu eserler, şaşırtıcı bir sadelik ve akıcı bir anlatımla her kesime hitap ediyor.

Akif Manaf, Avrupa ve Amerika’daki kitap fuarlarında okurlarla buluşmaya devam edecek. Bilgelik dolu ve farkındalık yaratan yaklaşık 100 eseriyle ülkemizi yurt dışında da başarıyla temsil eden yazar, Avrupa ve Amerika’daki kitap fuarlarında düzenlenecek imza günlerinde okurlarıyla bir araya gelecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir