Ali Dastandan Hasan TataraAli Dastandan Hasan Tatara

“Yıldırım Beyazıt Dışkapı Eğitim Araştırma Hastanesi Engelli Danışma Merkezi’nden Övgü Dolu Teşekkür | Sağlık Hizmetlerinde Mükemmeliyet”

Yıldırım Beyazıt Dışkapı Eğitim Araştırma Hastanesi Engelli Danışma Merkezi, başarılı çalışmalarına devam ederken, sunduğu hizmette katkıda bulunan paydaşları teşekkür belgesi ve plaket ile onurlandırıyor.

Bu çerçevede, Engelli Hakları Federasyonu Sosyal İşlerden Sorumlu Başkan Yardımcısı ve Yıldırım Beyazıt Dışkapı Eğitim Araştırma Hastanesi Engelli Danışma Merkezi Sorumlusu Ali Daştan, hastanenin Sağlık İşlerinden Sorumlu Müdiresi Sayın Esra Engin ve Altınokta Körler Ankara Şube Başkan Yardımcısı Sayın Av. Hasan Tatar’a teşekkür belgesi takdim etti.

Yıldırım Beyazıt Dışkapı Eğitim Araştırma Hastanesi Engelli Danışma Merkezi’nden Övgü Dolu Teşekkür

Engelli Merkezi Sorumlusu Ali Daştan, “Yıldırım Beyazıt Dışkapı Eğitim Araştırma Hastanesi Başhekimi Burhan Kurtuluş hocamızın himayelerinde yürüttüğümüz çalışmalarda bizi yalnız bırakmayan herkese teşekkür ediyorum” dedi.

Daha Kaliteli Hizmet İçin İş Birliği:

Ali Daştan, şu açıklamalarda bulundu: “Engelli Hakları Federasyonu ve Hastanemiz Engelli Danışma Merkezi olarak Altınokta Körler Derneği Ankara Şube Başkan Yardımcısı Sayın Av. Hasan Tatar ile birlikte yürüttüğümüz hiçbir çalışmada bizi yalnız bırakmayan, her daim bir anne şefkati ile bizlere desteklerini esirgemeyen Hastanemiz Sağlık İşlerinden Sorumlu Müdiresi Sayın Esra Engin, Koordinatör Ahmet Ozan Toprak, Ayşegül Kınay ve Sevinç Arslan’a iadeyi ziyarette bulunduk. Kendilerine Engelli Hakları Federasyonu olarak destekleri ve samimi duygularla kucakladıkları için Teşekkür Belgesini takdim ettim. Bir kez daha şahsım ve tüm Engelli camiamız adına Müdire Hanım ve ekibine teşekkür ederim. İyi ki varsınız. Sizlerle her projede çalışmaktan her zaman şeref duyarız kıymetli müdürüm. Allah siz ve sizin gibileri başımızdan eksik etmesin. Yolunuz ve yolumuz açık olsun.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir