SANOVEL'DE STRATEJİJ ATAMA

Sanovel, Sağlık Sektöründe Stratejik Atamalar Yaptı

Türk ilaç sektörünün lider şirketi Sanovel, büyüme stratejisi doğrultusunda organizasyonunu güçlendirmeye devam ediyor. Şirket, yeni atamalar ve stratejik değişikliklerle güçlü portföy ve markalarını daha ileriye taşımayı hedefliyor.

Sanovel, 1.600’ü aşkın çalışanıyla toplumların bir ömür sağlığı için faaliyet gösteriyor. Son atamalarla birlikte Merkezi Sinir Sistemi Pazarlama Müdürlüğü, Kardiyometabolik Pazarlama Müdürlüğü ve Kardiyovasküler Pazarlama Müdürlüğü olmak üzere üç kronik alan yapısı oluşturdu.

Yeni Atamalarla Oluşturulan Kadro:
  • Merkezi Sinir Sistemi Pazarlama Müdürü: Sezin Kancaal
  • Kardiyometabolik Pazarlama Müdürü: Sevim Tepe
  • Kardiyovasküler Pazarlama Müdürü: Deniz Onurlu Demir
  • Kardiyometabolik Tanıtım Müdürü: Doğuş Kurt
  • MS Takım Müdürü: Serdar Sözbir
Sezin Kancaal, Merkezi Sinir Sistemi Pazarlama Müdürü Oldu

İstanbul Üniversitesi Eczacılık Fakültesi mezunu olan Sezin Kancaal, 2004 yılında ilaç sektörüne adım attı. 2010 yılında Sanovel’e katılan Kancaal, bugüne kadar farklı terapötik alanlarda Ürün Müdürlüğü görevini üstlendi. Yeni atama ile Merkezi Sinir Sistemi Pazarlama Müdürlüğü’ne getirildi.

Sevim Tepe, Kardiyometabolik Pazarlama Müdürü Oldu

İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi mezunu Sevim Tepe, 2000 yılından bu yana ilaç sektöründe önemli görevler üstlendi. Sanovel’e 2023 yılında katılan Tepe, Kardiyometabolik Pazarlama Müdürlüğü’ne atandı.

Deniz Onurlu Demir, Kardiyovasküler Pazarlama Müdürü Oldu

Süleyman Demirel Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi mezunu Deniz Onurlu Demir, 2015 yılından bu yana Sanovel bünyesinde çeşitli görevlerde bulundu. Kardiyovasküler Pazarlama Müdürlüğü’ne atandı.

Doğuş Kurt, Kardiyometabolik Tanıtım Müdürü Oldu

İstanbul Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi mezunu Doğuş Kurt, Sanovel’e 2014 yılında katıldı. Diyabet alanındaki ürün portföyünü güçlendirmek için stratejik hedefler belirleyen Kurt, Kardiyometabolik Tanıtım Müdürü olarak görev alacak.

Serdar Sözbir, MS Takım Müdürü Oldu

Kırıkkale Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Kimya Bölümü mezunu Serdar Sözbir, 2005 yılında ilaç sektöründe kariyerine başladı. Sanovel’e 2020 yılında MS Bölge Müdürü olarak katılan Sözbir, MS Takım Müdürlüğü’ne atandı.

Bu stratejik atamalarla birlikte Sanovel, sağlık sektöründeki lider konumunu daha da güçlendirmeyi ve inovasyon odaklı çalışmalarını sürdürmeyi hedefliyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir