Çar. Mar 22nd, 2023
İYİ Parti Adana'da çok güzel hareketler

  İYİ Parti Adana’da çok güzel hareketler ŞAŞMAZ’DAN BÜYÜKÖZTÜRK’E NEZAKET ZİYARETİ

İYİ Parti İl Başkanı Dr. Birol Büyüköztürk’ü makamında ziyaret eden Duran Hakan Şaşmaz, ‘hayırlı olsun’ dileğinde bulunarak, başarılar diledi.
Adana İl Binası’nda gerçekleşen ziyaret, İYİ Parti teşkilatında memnuniyetle karşılanırken, Kahramanmaraş merkezli yaşanan büyük depremler sonrası yaşanan sıkıntılar ve 14 Mayıs’ta yapılacak Cumhurbaşkanlığı ve milletvekili seçimlerinde takip edilecek yol haritası konuşuldu.
İl Başkanlığı seçim sonuçlarının açıklanmasıyla birlikte rekabetin de sona erdiğine dikkat çeken Duran Hakan Şaşmaz, önemli olanın İYİ Parti’nin hak ettiği yere gelmesi oluduğuna vurgu yaptı. Listesinde bulunan İYİ insanlarla mevcut Adana İl Başkanı ve yönetimine destek olacaklarını kaydeden Şaşmaz, “Bu ziyareti daha önce planlamıştık ama araya deprem felaketi girdi. Depremzedelerin yaralarını sarmak için ellerinden gelen gayreti fazlasıyla gösterdiklerine tanık olduğumuz İYİ Parti Adana İl Teşkilatı’nın özverisini takdir ediyorum. Birol Başkanım ile birlikte İYİ Parti’nin üye sayısını artırmak için ekibimle birlikte çalışacağız. Aslında, il başkanlığı seçiminde kaybeden olmadı. Çok adaylı seçim yaparak İYİ Parti’deki demokrasinin var olduğunu ispatladık” diyerek, İYİ’lerle birlikte siyaset yapmaktan gurur duyduğunu ifade etti.

“BİRLİKTE BAŞARACAĞIZ”

Depremin verdiği etkinin daha az hissedilmesi için İYİ Parti Adana İl Teşkilatı olarak ilk günden bu yana organize bir şekilde yardım seferberliği başlattıklarını belirten Başkan Dr. Birol Büyüköztürk, “Adana İl Başkanlığı seçiminde yarıştığım sayın Duran Hakan Şaşmaz’ın nazik ziyaretinden memnuniyet duyuyorum. Sayın Şaşmaz’ı partimiz kurullarında daha aktif görev olmaya davet ediyorum. Hep birlikte, kol kola İYİ Parti’yi Adana’da birinci parti, Genel Başkanımız sayın Meral Akşener’i de Başbakan yapmak için çalışacağız” şeklinde konuşarak birlikte başaracaklarına vurgu yaptı.  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir