Söyler’den Hoşfikirer’e ziyaret

Atletik Conan Vücut Geliştirme ve Fitness Spor Kulübü Başkanı Nihat Söyler; TSYD Adana Şube Başkanlığı’na seçilen Kerim Hoşfikirer’i ziyaret ederek, yeni görevinde başarılar diledi.

Uluslararası Hakem Söyler; TSYD’nin köklü bir geçmişe sahip olduğunu, sporun gelişmesi, sporcuların desteklenmesi ve sporun tabana yayılması noktasında önemli bir misyonu bulunduğunu belirterek, Hoşfikirer’i tebrik etti.

Hoşfikirer Ailesinin Adana’nın yanı sıra ülke genelinde de bilinen ve saygı gören bir aile olduğuna işaret eden Söyler; merhum Ali Hoşfikirer’in Türk futboluna katkısının çok olduğunu, ailenin diğer bireylerinin de sporla iççice olduğunu ifade ederek, “Kerim Hoşfikirer kardeşimiz gerek spor basını ve gerekse de futbol ailesine hizmetleri olmuştur.

Atletik Conan Vücut Geliştirme ve Fitness Spor Kulübü olarak Kerim Hoşfikirer ’e yeni görevinde başarılar diliyorum. TSYD Adana Şubesi olarak da diğer spor dallarına da destek olacaklarına inanıyorum” diye konuştu.

TSYD Adana Şube Başkanı Kerim Hoşfikirer de ziyaretten memnuniyet duyduğunu belirterek, TSYD’nin sporun tüm branşlarının gelişimine, yaygınlaşmasına ve sevilmesine destek olma misyonunu sürdüreceğini
ifade etti.

YUSUF ASLAN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir