Seyhan Belediye Başkanı Tekin’den Yaz Spor Okullarına Davet

Seyhan Belediye Başkanı Tekin’den Yaz Spor Okullarına Davet

UDİMED/ADANA – Seyhan Belediyesi’nin yaz spor okullarına kayıtlar başladı. Başkan Oya Tekin, “Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızı 1 Temmuz-31 Ağustos tarihleri arasında gerçekleşecek olan yaz spor okullarımızda buluşmaya davet ediyorum” dedi.

Ücretsiz Spor Eğitimi Fırsatı

Bu yıl 10 tesiste ve 14 farklı branşta, 7-14 yaş aralığında binlerce çocuğa ücretsiz eğitim verilecek Seyhan Belediyesi yaz spor okullarına kayıtlar başladı. Yaz spor okullarındaki amaç, çocuklara spor bilincini aşılamak, yaz döneminde vakitlerini daha verimli geçirmelerini sağlamak ve kötü alışkanlıklara yönelmelerinin önüne geçmektir.

Başkan Tekin’den Önemli Mesajlar

Başkan Tekin, sporun önemine vurgu yaparak şunları söyledi: “Bu nedenle, spor bizim için çok önemli bir hizmet ağı. Bu yaz, binlerce çocuğumuzun güvenli ortamlarda, deneyimli antrenörler eşliğinde spor eğitimi almalarını sağlayacağız. Ailelerimize de, bu konuda önemli görev düşüyor. Çocuklarını spor yapmaya teşvik etmelerini istiyoruz. Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızı 1 Temmuz-31 Ağustos tarihleri arasında gerçekleşecek olan yaz spor okullarımızda buluşmaya davet ediyorum.”

Detaylı Bilgi ve İletişim

Tekin, yaz spor okulları ile ilgili detaylı bilgi almak isteyenlerin Spor İşleri Müdürlüğü’nün 0 539 776 33 27 numaralı telefonuyla iletişime geçebileceğini de sözlerine ekledi.

14 Farklı Branşta Eğitim

Seyhan Belediyesi’nin yaz spor okulları kapsamında, çocuklar 14 farklı spor branşında eğitim alacaklar. Bu branşlar arasında yüzme, basketbol, voleybol, futbol, jimnastik ve daha birçok spor dalı bulunuyor. Her bir branşta uzman antrenörler tarafından verilecek eğitimlerle çocuklar hem eğlenecek hem de sağlıklı bir yaşamın temellerini atacaklar.

Kayıt Bilgileri

Seyhan Belediyesi’nin yaz spor okullarına kayıtlar başladı ve sınırlı kontenjanlar hızlı bir şekilde doluyor. Veliler, çocuklarını bu fırsattan yararlandırmak için bir an önce kayıt yaptırmalı. Kayıtlar, ilgili belediye tesislerinde ve online olarak gerçekleştirilebilecek.

  • Başlangıç ve Bitiş Tarihleri: 1 Temmuz – 31 Ağustos
  • Yaş Grubu: 7-14 yaş arası çocuklar
  • Ücretsiz Eğitim: 10 tesiste, 14 farklı branş
  • İletişim Numarası: 0 539 776 33 27

Seyhan Belediyesi yaz spor okulları ile çocuklarınızı güvenli ve eğlenceli bir yaz tatiline hazırlayın!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir