Vali Mahmut Demirtaş, Türk Telekom Adana Bölge Müdürlüğünü ziyaret etti.

Vali Demirtaş, ziyareti sırasında Türk Telekom Adana Bölge Müdürü Yılmaz Tohumoğlu’ndan müdürlükçe gerçekleştirilen çalışmalar hakkında bilgiler aldı. Vali Demirtaş’a kurumun işleyişi hakkında bilgiler vermesinin ardından Tohumoğlu,  Adana’ya hizmet etmek ve iletişim teknolojilerinin altyapısını daha iyi seviyeye getirebilmek için çalıştıklarını ifade etti.

Tohumoğlu’nun şahsında müdürlük personeline çalışmalarında başarılar dileyen Vali Demirtaş, baş döndürücü bir hızla gelişen teknoloji dünyasında bu gelişimden en çok etkilenen alanın iletişim teknolojisi olduğunu dile getirerek Adana’nın iletişim ve teknoloji altyapı potansiyelini geliştirmek için her türlü desteği vermeye hazır olduklarını belirtti.

Türk Telekom Adana Bölge Müdürü Yılmaz Tohumoğlu ise nazik ziyaretinden dolayı Vali Mahmut Demirtaş’a teşekkür ettiğini dile getirdi. Vali Mahmut Demirtaş, Türk Telekom Adana Bölge Müdürlüğünü ziyaret etti.

Vali Demirtaş, ziyareti sırasında Türk Telekom Adana Bölge Müdürü Yılmaz Tohumoğlu’ndan müdürlükçe gerçekleştirilen çalışmalar hakkında bilgiler aldı. Tohumoğlu’nun şahsında müdürlük personeline çalışmalarında başarılar dileyen Vali Demirtaş, baş döndürücü bir hızla gelişen teknoloji dünyasında bu gelişimden en çok etkilenen alanın iletişim teknolojisi olduğunu dile getirerek Adana’nın iletişim ve teknoloji altyapı potansiyelini geliştirmek için her türlü desteği vermeye hazır olduklarını belirtti.

Türk Telekom Adana Bölge Müdürü Yılmaz Tohumoğlu ise nazik ziyaretinden dolayı Vali Mahmut Demirtaş’a teşekkür ettiğini dile getirdi.

_DSC4412.jpg

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir