Vatan Severler Partisi Kurucu Lideri Genel Başkan Sayın Yılmaz Gülümser Başkanımız da Felsefesi ve sonsuzluğa hitap edebilmesi için bir Siyasi Parti kurmak için yola çıkmıştırVatan Severler Partisi Kurucu Lideri Genel Başkan Sayın Yılmaz Gülümser Başkanımız da Felsefesi ve sonsuzluğa hitap edebilmesi için bir Siyasi Parti kurmak için yola çıkmıştır

Vatan Severler Partisi Kurucu Lideri ve Genel Başkanı Sayın Yılmaz Gülümser, yaptığı basın açıklamasında şunları ifade etti:

“Vatan Severler Partisi, güçlü kadromuzla seçimlere girerek deneyim kazanmakta ve büyük ölçüde güçlenerek ilerlemekteyiz. Hedefimiz, 2028 seçimlerine hazırlıklarımızı sürdürerek devam etmektir.

Büyük Önderimiz Atatürk’ün kurduğu Türkiye Cumhuriyeti’nin, gerek yurt içinde gerekse yurt dışında, Aziz Türk Milletimizin her zaman yanında olmaya devam edeceğiz.

Türkiye’de insanların birbirine saygı ve sevgi çerçevesinde birlik ve beraberlik içerisinde hareket etmelerini sağlayarak ilerleyeceğiz,” şeklinde konuşan Gülümser, sözlerini şu şekilde tamamladı:

Vatan Severler Partisi Genel Başkanı Yılmaz Gülümser
Vatan Severler Partisi Genel Başkanı Yılmaz Gülümser

“Vatan Severler Partisi Kurucu Lideri ve Genel Başkanı olarak, Aziz Türk Milletimizin gönlünde haklı ve onurlu yerimizi almış olmanın gururunu yaşamaktayız. Artan teveccüh ve ilgiyle birlikte, Vatan Severler Partisi’ne olan destek her geçen gün artmakta; yurt içinde ve yurt dışında yeni üyelerin katılımları da hızla devam etmektedir.

Vatan Severler Partisi olarak, Kurucu Lideri Yılmaz Gülümser’e ve tüm teşkilatlarımıza başarılarının artarak devam etmesi için tebriklerimizi iletiyor, başarılar diliyoruz”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir