Melih Güner ve Ferhat Uysal, Zafer Partisi Genel Sekreteri Cezmi Polat

Zafer Partisi” ve “Bayram Ziyareti

Zafer Partisi Genel Merkezi’nde gerçekleştirilen anlamlı bir bayramlaşma etkinliği ile Yeniden Refah Partisi’nin önemli isimleri, Zafer Partisi’ni ziyaret etti. Ziyarete katılan Yeniden Refah Partisi Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Kaderli, MKYK Üyeleri Melih Güner ve Ferhat Uysal, Zafer Partisi Genel Sekreteri Cezmi Polat başkanlığındaki heyet ile bayramlaştı.

Zafer Partisi’nde Bayram Coşkusu

Zafer Partisi Genel Merkezi’nde düzenlenen bayramlaşma etkinliği, parti mensupları arasında büyük bir coşku ve mutlulukla karşılandı. Yeniden Refah Partisi heyeti, Zafer Partisi’nin misafirperverliğinden duydukları memnuniyeti dile getirerek, birlik ve beraberlik mesajları verdi.

Ziyarete katılan Yeniden Refah Partisi Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Kaderli, MKYK Üyeleri Melih Güner ve Ferhat Uysal, Zafer Partisi Genel Sekreteri Cezmi Polat başkanlığındaki heyet ile bayramlaştı.
Katılım Sağlayan İsimler

Ziyarete katılan Yeniden Refah Partisi Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Kaderli, MKYK Üyesi Melih Güner ve MKYK Üyesi Ferhat Uysal, Zafer Partisi Genel Sekreteri Cezmi Polat ile bir araya geldi. İki partinin temsilcileri arasında gerçekleşen bu dostane görüşme, siyasi ilişkilerin güçlenmesine ve karşılıklı anlayışın artmasına vesile oldu.

Teşekkür ve İyi Dilekler

Zafer Partisi olarak, Yeniden Refah Partisi heyetine nazik ziyaretlerinden ötürü teşekkür ederiz. Tüm vatandaşlarımızın ve siyasi parti üyelerimizin bayramını en içten dileklerimizle kutlar, sağlık, mutluluk ve huzur dolu günler dileriz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir