rdin Altınok ''yumurtalık plajları''

Yumurtalık Belediyesi, Sahillerde Yeniliklerle Uluslararası Boyuta Taşınıyor

Yumurtalık Belediyesi, merkez sahilinde büyük değişimlere imza atarak aileler ve turistler için cazip hale getiriyor. Belediye Başkanı Erdinç Altıok’un liderliğinde, sahillerde kapsamlı yenilikler yapıldı ve halkın kullanımına sunuldu.

Aile Alanları ve Temizlik Çalışmaları

Başkan Erdinç Altıok, göreve gelmesinin ardından sahilleri işgalden kurtararak, Ayas Merkez Sahili’nin kötü görünümüne son verdi. Altıok, merkez sahilde oluşturulan ‘Aile Alanı’ ile ailelerin rahat bir tatil yapabilmesine olanak sağladı. 120 metre uzunluğunda ve 50 metre genişliğindeki deniz kenarında 6 dönümlük alan, aileler için özel olarak düzenlendi. Sahilde geniş kapsamlı temizlik yapıldı, kumların içindeki izmaritler tek tek toplandı.

Modern Donanımlar ve Hizmetler

Başkan Altıok, sahilde 80 adet şemsiye ve 160 adet şezlongu ailelerin özel kullanımına tahsis ettiklerini belirtti. Ayrıca, kırılmış ve yamulmuş olan tüm şemsiye ve şezlonglar yenilendi. Şemsiyeler arasına çöp bidonları yerleştirildi ve aile alanında bir kadın personel gün boyu temizlikle görevlendirildi. Sahillere gelen misafirler ise deneyimli ekipler tarafından misafirperverlik örneği sergileyerek karşılanıyor.

Duş ve Tuvalet Alanlarında Modernizasyon

Altıok, sahilde bakımsız ve kullanışsız durumda olan duş alanlarının yenilendiğini ve modern hale getirildiğini ifade etti. Duş alanları çelik konstrüksiyon ve seramik döşemeyle kaplanarak modern bir görünüme kavuştu. Aynı şekilde, insan onuruna yakışmayan tuvaletler de tamamen yenilendi.

Gelecek Projeler

Başkan Altıok, Ayas Merkez Plajı’nın uluslararası bir görünüme kavuşacağını ve örnek bir halk plajına dönüştürüleceğini belirtti. Soyunma odaları ve sahile yakışır büfeler, stantlar da çok yakında halkın hizmetine girecek.

Gençlik Kampı ve Zeytinbeli Plajı

Ayas merkez sahilin tamamlanmasının ardından, aynı güzelliklerin Gençlik Kampı ve Zeytinbeli Plajı’nda da hayata geçirileceğini belirten Altıok, “Hedefimiz mükemmel denizi ve eşsiz kumsalı olan Yumurtalık sahillerini ilçemize, Adana’mıza ve ülkemize yakışır hale getirmek. Yerli ve yabancı turist sayısını artırarak hem belediyemizin hem de ilçemizin gelirini de artıracağız” dedi.

Yumurtalık Sahilleri Yerli ve Yabancı Turistlere Hazır

Yumurtalık sahilleri, yapılan bu yenilikler ve modernizasyon çalışmaları ile yerli ve yabancı turistler için cazip hale geliyor. Başkan Erdinç Altıok’un liderliğinde yapılan çalışmalar, Yumurtalık’ı güneyin parlayan yıldızı yapma hedefi doğrultusunda devam ediyor.
Yumurtalık Belediyesi, Sahillerde Yeniliklerle Uluslararası Boyuta Taşın..Yumurtalık Belediyesi, Sahillerde Yeniliklerle Uluslararası Boyuta Taşın..


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir