Zafer Partisi Genel Başkanı Prof. Dr. Ümit Özdağ, Zeytinburnu’nda vatandaşlarla bir araya geldi.Zafer Partisi Genel Başkanı Prof. Dr. Ümit Özdağ, Zeytinburnu’nda vatandaşlarla bir araya geldi.

Zafer Partisi’nin Genel İdare Kurulu üyeleri tarafından Genel Başkanları Prof. Dr. Ümit Özdağ’a yönelik yapılan suçlamalara ve açılan soruşturmaya cevap olarak kaleme alınmış bir bildiridir. Bildiride, Prof. Dr. Ümit Özdağ’ın şahsiyetine, geçmişine ve siyasi duruşuna vurgu yapılarak, kendisine yöneltilen suçlamaların temelsiz olduğu savunulmuştur.

Zafer Partisi Genel İdare Kurulu Bildirisi | Prof. Dr. Ümit Özdağ Soruşturması Hakkında Açıklama

Bildiride, Prof. Dr. Ümit Özdağ’ın yazdığı kitaplar, parti programı ve yaptığı konuşmalarda herhangi bir şekilde halkı kin ve düşmanlığa sevk eden ifadelerin yer almadığı iddia edilmiştir. Ayrıca, ifade özgürlüğüne vurgu yapılarak, açılan soruşturmanın evrensel hukuk ve Anayasa’nın temel ilkelerini ihlal ettiği belirtilmiştir.

Ümit Özdağ’dan Önemli Açıklama
Zafer Partisi Genel Başkanları Prof. Dr. Ümit Özdağ

Prof. Dr. Ümit Özdağ’ın Türkiye’nin karşı karşıya olduğu sorunları belirleyip çözüm önerilerini sosyal medya aracılığıyla paylaştığına ve partisinin kuruluş amacının Türk milletinin güvenliği, refahı ve bağımsızlığını korumak olduğuna vurgu yapılmıştır. Ayrıca, Prof. Dr. Ümit Özdağ’ın fikirlerinin sadece belirli bir grup veya aile için değil, tüm Türk milletinin güvenliği ve refahı için olduğu ifade edilmiştir.

Bildiri, açıklamanın sonunda Prof. Dr. Ümit Özdağ’a desteklerini beyan eden Zafer Partisi Genel İdare Kurulu üyeleri tarafından imzalanmış ve kamuoyuna saygıyla duyurulmuştur.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir