Hüseyin Baş: “Bu Sistem Çıkmaz Sokaktır”
Hüseyin Baş: “ Bu Sistem Çıkmaz Sokaktır

Bağımsız Türkiye Partisi Genel Başkanı Hüseyin Baş Merkez Bankası’nın politika faizini yüzde 15’ten yüzde 17’ye çıkarmasıyla ilgili mesaj yayımladığı mesajında,”18 yılın sonunda en yüksek faiz ödeyen onuncu ülke olduk” dedi.

Ülke ekonomisinin durumu hiç iç açıcı olmadığının altını çizen Bağımsız Türkiye Partisi Lideri Hüseyin Baş, “ Bu sistem çıkmaz sokaktır . Yeni bir sistem lazım, Milli Ekonomi Modeli lazım.” dedi.

Merkez Bankası politika faizini 200 baz puan artırarak yüzde 15’ten yüzde 17’ye çıkardı. Bu faiz artırımıyla alakalı Bağımsız Türkiye Partisi’nden dikkat çekici bir mesaj geldi.

BTP Genel Başkanı Hüseyin Baş
“İktidar, Türkiye’yi 10 Büyük Ekonomi Arasına Sokacaktı ”

BTP Genel Başkanı Hüseyin Baş sosyal medya hesabında yayımladığı mesajında Türkiye’yi Dünyanın en büyük 10 ekonomisi arasına sokma iddiasıyla yola çıkan iktidarın, 18 yılın sonunda ülkeyi en yüksek faiz ödeyen onuncu ülke haline getirdiğini vurguladı.

“Yeni bir sistem lazım”

BTP Lideri şunları söyledi: “İktidar, Türkiye’yi Dünya’nın en büyük 10 ekonomisi arasına sokma iddiası ile yola çıkmıştı.18 yılın sonunda en yüksek faiz ödeyen onuncu ülke olduk. Yeni bir sistem lazım, Milli Ekonomi Modeli lazım.” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir