Mobil Uygulama
KÇS’den Mobil Uygulama

40 yıla yaklaşan deneyimi ve 10 bin kişilik istihdam ordusuyla 6 farklı sektörde faaliyet gösteren Kipaş Grubu bünyesindeki KÇS Kipaş Çimento ve Beton, beton sektörüne yepyeni bir uygulama kazandırdı. Android ve iOS tabanlı telefon ve tabletlerde kullanılacak olan “BETONUM” uygulamasının birbirinden önemli birçok özelliği bulunuyor.

Betonum Uygulaması

KÇS Kipaş Çimento ve Beton, beton sektörü için inovatif bir yaklaşımla yola çıkarak, güçlü bir platform yarattı. Teknolojiyi tüm süreçlerinde kullanabilmek adına, geliştirdiği “BETONUM” uygulamasıyla şantiye sahasının cep telefonu ile izlenmesini sağlamakla kalmayıp, sevkiyat takibi işlemlerinde birçok kolaylık sağlıyor.

“BETONUM” Uygulaması Şu Özelliklere Sahip:

Harita üzerinden araçların anlık sevkiyat takibi, 

KÇS Kipaş Çimento ve Beton, beton sektörü için inovatif bir yaklaşımla yola çıkarak,
Kipaş Holding Yönetim Kurulu Üyesi İrem Öksüz

Uygulama aracılığıyla daha hızlı iletişim kurulup yoğun telefon trafiğini önleme,

Sipariş verilerinin haftalık yayınlanan raporlar sayesinde kolayca takibi ve görüntülenebilmesi, 

Şantiye sahasının anlık takip edilebilmesi, 

Nihai müşterilere de mobil uygulama kullanım yetkisi verilerek sipariş süreçlerinin daha sağlıklı yönetilebilmesi.  

Anlık Takip, Hızlı İletişim

KÇS Kipaş Çimento ve Beton yöneticileri tarafından yapılan tanıtımda “BETONUM” uygulamasının sektörün ihtiyaçları ile şekillendiği belirtilerek, “Uygulamamız sayesinde müşterilerimiz artık sipariş ve sevkiyatlarını cep telefonları üzerinden anlık takip edebilecekler. Böylece müşterilerimize daha kaliteli ve hızlı hizmet sunmuş olacağız” ifadelerine yer verildi. 

Kipaş Bilgi Sistemleri Direktörümüz Fehmi Hüdayioğlu’na, KÇS Kipaş Çimento ve Beton yöneticilerimiz Hakan Özbebek ve Evren Ören’e ve emeği geçen herkese teşekkür ederim” dedi.
Kipaş Bilgi Sistemleri Direktörümüz Fehmi Hüdayioğlu’na, KÇS Kipaş Çimento ve Beton yöneticilerimiz Hakan Özbebek ve Evren Ören’e ve emeği geçen herkese teşekkür ederim” dedi.

Kipaş Holding Yönetim Kurulu Üyesi İrem Öksüz ise tanıtım toplantısındaki konuşmasında, “Beton sektörüne yepyeni bir uygulama kazandırmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Android ve iOS tabanlı telefon ve tabletlerde kullanılacak olan “BETONUM” uygulamasının müşteri memnuniyeti odaklı birçok özelliği bulunmakta. Uygulamanın hayata geçirilmesinde bizlere yardımcı olan Kipaş Bilgi Sistemleri Direktörümüz Fehmi Hüdayioğlu’na, KÇS Kipaş Çimento ve Beton yöneticilerimiz Hakan Özbebek ve Evren Ören’e ve emeği geçen herkese teşekkür ederim” dedi.

Hakan AKIN KAHRAMANMARAŞ/UHA

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir