Sabah Çorbası
Sabah Çorbası Deveciler ’den

Adana Devecileri halkın ve öğrencilerin yoğun olduğu baraj yolunda sabahları sıcak çorba-ekmek dağıtımıyla vatandaşın zamandan,

öğrencinin de bütçesinden tasarruf etmesini sağlıyor.

Başkan Faruk İncesoy “Bu zor ve soğuk günlerde halkımıza bağımızı her alanda güçlendireceğiz” dedi

Adana Devecileri ve Her Dem Restoran Hakan TANGİZ’in katkılarıyla, başlatılan çorba dağıtımında Her Dem restoran Hakan TANGİZ; “sabah saatlerinde işine veya okuluna yetişmek isteyen halka ücretsiz sıcak çorba ikramında bulunuyor.

Özellikle öğrencilerin yoğun olduğu Baraj yolunda sıcak çorba ve ekmek dağıtımı yapılarak, öğrencilerin bütçesine “sabah kahvaltısı” desteği vermiş olacağız” dedi

Devecilerin ikramı

Adana Devecilerinin ücretsiz çorba dağıtım uygulaması Baraj yolu Burger Kıng arasında Her Dem restoranda Sabahın erken saatlerinde işine veya okuluna yetişmeye çalışan yurttaşlar, devecilerin ikramı çorbalarla kahvaltılarını yapıyor.

Kahvaltılarını yapıyor.

Hafta içi her sabah 07.00 ile 10.30 saatleri arasında gerçekleşen çorba – ekmek ikramları düzenli olarak 2 ay boyunca devam edecek.

Sabah Çorbası
Sabah Çorbası
Halkta, Öğrenciler De Uygulamadan Memnun

Sabah çorba ikramı uygulaması vatandaşlardan özellikle de öğrencilerden büyük destek görüyor. Kahvaltı yapmadan evden çıkarak işe yetişmeye çalışan vatandaş ücretsiz çorba dağıtımından yararlanarak zamandan tasarruf ediyor. Öğrenciler ise kahvaltısını sıcak çorba ikramından yaparak kahvaltıya ödeyeceği paradan tasarruf sağlıyor.

Halkta, Öğrenciler De Uygulamadan Memnun
Halkta, Öğrenciler De Uygulamadan Memnun
Üniversite öğrencilerinin yoğun olduğu bölgede sabahları çorba

Her Dem Restoran Hakan Tangiz’de “Kısıtlı bir bütçe ile eğitimlerini sürdürmek zorunda kalan üniversite öğrencilerimize elimizden gelen desteği vermeye çalışıyoruz.

Üniversite öğrencilerinin yoğun olduğu bölgede sabahları çorba dağıtarak, onların bütçelerine küçükte olsa katkı sunmuş oluyoruz. Onlar bizim aydınlık yarınlarımız. Eğitimlerine yapabileceğimiz her katkı değerli” diye konuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir