VALİ DEMİRTAŞ, “POLİS HAFTASI” KAPSAMINDA, ŞEHİT AİLELERİ VE GAZİLER ONURUNA DÜZENLENEN YEMEK PROGRAMINA KATILDI

Türk Polis Teşkilatı’nın 174. Kuruluş Yıldönümü ve “10 Nisan Polis Haftası” kutlama  etkinlikleri kapsamında, İl Emniyet Müdürlüğü’nce şehit aileleri ve gazilerin onuruna yemek programı, Vali Mahmut Demirtaş’ın katılımıyla gerçekleştirildi.

Polis Evi’nde düzenlenen yemek programına Vali Mahmut Demirtaş ve eşi Hanımefendi Beyhan Demirtaş, Vali Yardımcısı Mustafa Aydın, 6. Mekanize Piyade Tümen ve Garnizon Komutanı Tümg. Hakan Atınç, Jandarma Bölge Komutanı Tuğg. Yusuf Ziyaddin Cavlak, Cumhuriyet Başsavcısı Ömer Faruk Yurdagül, İl Emniyet Müdürü Zafer Aktaş, kamu kurum ve kuruluşlarının temsilcileri, emniyet teşkilatı mensupları ve aileleri, şehit yakınları ve gaziler katıldı.

Devlet ve millet olarak şehit aileleri ve yakınları ile gazilere her koşulda sahip çıkmaya devam edeceklerini kaydeden Vali Demirtaş, yaptığı açıklamada Türk Polis Teşkilatı’nın, milletin huzur ve güvenliğinin teminatı olduğunu bir kez daha vurgularken, görevi başında canlarını veren şehitleri rahmetle, gazileri de daima şükranla andıklarını ifade etti ve emniyet görevlilerine başarılar diledi. 

 Şehit aileleri ve gaziler onuruna düzenlenen yemek programı, birlik ve beraberlik mesajları verilmesi, vatan ve millet uğruna şehadete ulaşan şehitlerin ruhlarına dualar edilmesiyle son buldu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir