ADANA (HABERİN SONU) Geçmişten bugüne düşünce özgürlüğünün yanı sıra demokrasinin vazgeçilmez bir unsuru olan gazetecilerimiz; ülkemizin geleceği ve milletimizin menfaatleri doğrultusunda ilkeli, doğru ve tarafsız bir şekilde çalışarak, halkın haber alma hakkını sağlayan ve toplumun genel talep ve görüşlerini kamuoyuna yansıtma görevini üstlenen önemli kişilerdir.

Geçmişten bugüne düşünce özgürlüğünün yanı sıra
demokrasinin vazgeçilmez bir unsuru olan gazetecilerimiz;

Ülkemizin son dönemlerde yaşamış olduğu hain darbe girişimini hiç şüphesiz ki yerel ve ulusal gazetecilerimizin yapmış olduğu doğru ve güvenilir haberlerle milletimiz bertaraf etmiştir. Aynı zamanda ülkemizin bekası için Barış Pınarı Harekatı’nda halkımızın daha güçlü bir şekilde kenetlenmesinde büyük rol ve emek harcayan ülkemizin, dış basında doğru ve tarafsız haber almasını sağlan gazetecilerimizin çabaları büyüktür.GAZETE VE İNTERNET AYRIMCILIĞINA HAYIR YEREL GAZETE VE DERĞİLERİN ,GELİŞMEKTE OLAN ÇAĞDA İNTERNET GAZETECİLİĞİ ÇOK ÖNEM ARZ ETMEKTEDİR SON DÖNEMLERDE İNTERNETTE HABER ALMA VE VERME ÇOK HIZLI BİR ŞEKİLDE ARTI VE YOK SAYILMASIN Başta ADANA VE TÜRKİYE medyası olmak üzere tüm gazetecilerin Dünya Gazeteciler Günü’nü en içten dileklerimizle kutluyor. Şehrimizde faaliyette bulunan yaygın ve yerel medya mensuplarının, yerel ve bölgesel gazete, dergi, radyo, internet ve televizyonlarımız ile ulusal ajanslarımızın temsilcilerine çalışma hayatlarında başarılar diliyoruz. 21 Ekim Dünya Gazeteciler Günü kutlu olsun”

kenetlenmesinde büyük rol ve emek harcayan ülkemizin, dış basında doğru ve tarafsız haber almasını sağlan gazetecilerimizin çabaları büyüktür.
Ülkemizin son dönemlerde yaşamış olduğu hain darbe girişimini hiç şüphesiz ki yerel ve ulusal gazetecilerimizin yapmış olduğu doğru ve güvenilir haberlerle milletimiz bertaraf etmiştir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir