Notice: Trying to get property 'post_excerpt' of non-object in /home/u8559022/public_html/wp-content/themes/newsup/single.php on line 88

Bulam-Der Yönetim Kurulu Başkanı ve beraberindeki heyet, ÇGC Kültür ve Sosyal Tesisleri’ni ziyaret etti

Yeni yönetime ziyaretler sürüyor

Adana Bulamlılar ve Çevre Köyler Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği (Bulam-Der) Yönetim Kurulu Başkanı Yılmaz Parlak, Seyhan Belediye Meclis Üyesi Hüseyin Orhan, 21.Dönem İnşaat Mühendisleri Odası (İMO) Adana Şube Başkanı Halil Çağdaş Kaya ile Öztadım Şirketi Yönetim Kurulu Üyesi Hasan Özşahin, Çukurova Gazeteciler Cemiyeti Yönetim Kurulu Başkanı Cafer Esendemir’i ziyaret etti.

ÇGC Kültür ve Sosyal Tesisleri’nde gerçekleşen ziyarette; ÇGC Başkan Yardımcısı Yasemin Atasoy ile Yönetim Kurulu üyesi Jale Karaşahinoğlu da hazır bulundu.

Başkan Cafer Esendemir; ziyaretten onur duyduğunu ve mutlu olduğunu belirtip, Bulam-Der Başkanı Parlak ve beraberindekilere ÇGC Kültür ve Sosyal Tesisleri hakkında bilgi vererek, önümüzdeki dönem içerisinde bir çok önemli projeye imza atacaklarını ifade etti.

Bulam-Der Başkanı Parlak; Çukurova Gazeteciler Cemiyeti’nin 30.genel kurulunun ardından yeniden başkanlığa seçilmesi nedeniyle Başkan Cafer Esendemir ile Yönetim Kurulu üyelerini kutlayıp, başarılar diledi. Parlak; tesisin gerek konumu ve gerekse de doğal güzelliğini beğendiğini, kentin tanıtımı dahil çok amaçlı etkinlikler için değerlendirilecek olan tesisin Adana basın camiasına hayırlı olması temennisinde bulundu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir