Adana Büyükşehir Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Adayı Hüseyin Sözlü Adana Ticaret Borsası Meclis üyelerine Adana’nın geleceğini inşa eden vizyon projelerini anlattı

VİZYON PROJELER SUNULDU

Adanalıların merakla beklediği, kentin gelecek yüz yılını kurtaracak olan vizyon projeler, Adana’nın dinamiklerine aktarılmaya devam ediyor.

Kentin gelecek yüz yılını inşa eden projelere imza atan, adanada ulaşım odaklı, değişim ve yenilemeye açık planlamaları şehir haritalarına işleyen, beş yıllık görev süresince kentin ihmal edilmişliklerini en az indirgeyen Adana Büyükşehir Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Adayı Hüseyin Sözlü, ikinci beş yıllık hizmet süresinde uygulamaya geçireceği ve Adana’yı dünya kentlerini kıskandıracak çağdaş görünüme kavuşturacak vizyon projelerini, Adana Ticaret Borsası ev sahipliğinde borsa üye ve yöneticilerine anlattı.

“HAZIRIZ”

Adana’da birlikte başarıyoruz ilkesine sadık kalarak kentin dinamikleri ile birlikte hareket eden Başkan Sözlü, kentin geleceğini de yine kentin dinamikleriyle birlikte kollektif bir ruhla inşa etmeye hazırlanıyor. Adana Ticaret Borsası ev sahipliğinde hazırlanan toplantıda konuşan Başkan Sözlü, projelerinin sunumunun ardından “Adana’ya samimi bir bakış açısı hakim. Kentin belediye başkanı olarak huzurun tesis edilmesi noktasında gayretimiz ortada. Göreve geldiğimiz günkü adana ile bugünkü adana arasında önemli farklar var. Mazeretlerin ardına sığınmayan bir belediye başkanlığı anlayışıyla, gönül belediyeciliği ile milliyetçi-üretken belediyecilik anlayışını harmanlayarak ikinci beş yıllık hizmet döneminde hazırız” dedi.

Adana Ticaret Borsası Başkanı Şahin Bilgiç ise konuşmasında Adana’yı vizyon projelerle buluşturan Başkan Sözlü’ye teşekkür etti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir