Türkiye’de dijital dönüşümün öncüsü Hepsiburada’nın, işletmelerin e-ticarete geçişlerini desteklemek üzere düzenlediği zirvelerinin bu seneki ilk durağı Adana olacak.

Hepsiburada E-Ticaret Zirvesi’nin sekizincisi, 5 Mart Salı günü Adana HiltonSA Otel’de gerçekleştirilecek.

Etkinlikle ilgili bültenimizi aşağıda ve ekte görebilirsiniz.

Bülteni değerlendirme şansınız olursa çok seviniriz.

“Hepsiburada E-Ticaret Zirvesiyle Adana’nın Dijital Dönüşümüne Önemli Destek”

Hayata geçirdiği projeler, ürettiği teknoloji ve çözümlerle Türkiye’de e-ticaretin kaldıracı ve dijital dönüşümün öncüsü olan Hepsiburada, Türkiye’yi şehir şehir dolaşıp Anadolu’daki işletmelerin dijital dönüşümüne katkıda bulunmaya devam ediyor. Hepsiburada E-ticaret Zirveleri ismiyle düzenlenen buluşmaların bu seneki ilk durağı Adana olacak. Adana ve çevresindeki KOBİ, esnaf ve girişimcileri buluşturacak etkinlikte katılımcılar; her yıl büyüyen e-ticaret ekosistemine nasıl dâhil olacakları, bu sistem içinde kendilerini nasıl öne çıkaracakları, karlılıklarını ne şekilde artırabilecekleri, işlerini büyütmeleri için neler yapmaları gerektiği ile birlikte hem kendilerine hem de ülke ekonomisine katkı sağlayacak bilgiler edinecek. Etkinlikte ayrıca, tüm Hepsiburada iş ortaklarının yararlanabildiği ve onları dünya pazarlarıyla buluşturan Kolay İhracat Modeli ile ilgili bilgiler de paylaşılacak.

Etkinlikte, Adana Ticaret Odası Başkanı Atilla MenevşeAdana Sanayi Odası Başkanı Zeki KıvançHepsiburada Ticari Grup Başkanı Mutlu Erturan ile Hepsiburada Kurumsal İletişim ve İlişkiler Grup Başkanı Koray Öztürkler sektöre yönelik görüş ve öngörülerini katılımcılarla paylaşacak. Dijital dönüşümle birlikte bölgede başarı sağlamış Hepsiburada iş ortakları da katılımcı işletmelerle ilham verici başarı öykülerini düzenlenecek panelde paylaşacak.

E-ticaret ve e-ihracat alanındaki fırsatlarla gelişmeleri yakalamak ve işini geliştirmek isteyen herkesin ücretsiz katılabileceği etkinlik için http://www.hepsiburadaeticaretzirvesi.com/ adresinden veya etkinlik günü karşılama masasından kayıt gerçekleştirebiliyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir