MUSTAFA FİDAN VURSAVUŞ

ADANA SAHİPSİZ DEĞİL PLATFORMU, ADANA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ Salonunda Belediye Başkanı Sayın Zeydan KARALAR ve Seyhan Belediye Başkanı Sayın Akif Kemal AKAY’ın da katılımıyla Yardıma muhtaç insanlar ve sokak hayvanları yararına düzenleyeceği konserlerin ilkini gerçekleştirdi.

ADANA SAHİPSİZ DEĞİL PLATFORMU Fikir Babası Sayın Mustafa Fidan VURSAVUŞ Gecede seslendirdiği şarkılar ile güzel dakikaların yaşanmasına vesile oldu.

NOVACELL AJANS /ADANA-Konserlerin devam edeceği bilgisini veren Sayın Vursavuş, ‘’Biz Adana’yız ve Biz Varsak Adana Sahipsiz Değil’’ dedi. Peki https://adanasahipsizdegil.com/ Kurucusu Mustafa Fidan VURSAVUŞ Kimdir.

1966 Adana Ceyhan ilçesinde gözlerini bu dünyaya açtı. İ.T.Ü. den elektrik mühendisi olarak mezuniyete adım attıktan sonra TCDD, PTT, Türk Telekom, Siemens gibi kurumlarda elektrik mühendisi, komünikasyon mühendisi ve proje müdürü gibi çeşitli görevlerde bulundu. Daha sonra ise müteaahitlik serüveni başladı ve bu serüveni İki dönem AYAMDER Yönetim Kurulu Başkanlığını ve iki dönemde başkan yardımcılığı ile 8 yıl AYAMDER’de aktif rol alarak devam ettirdi.

Halen müteahhitliğe devam etmekte olan Mustafa Fidan VURSAVUŞ, 42 yıldır profesyonel ruhla amatör olarak müzikle ilgilenen Adana Büyükşehir Belediye Konservatuarı Türk Sanat Müziği Bölümü mezunu bir müzisyen, özellikle sokak hayvanlarının yaşam kalitesinin artması için uğraşveren bir hayvan sever, Adana Portakal Çiçeği Karnaval komitesi üyesi olan bir turunç sever, dünya güzeli kızı ve yakışıklı oğlu olan bir baba ve Adana Büyükşehir ve Seyhan Belediye Meclis Üyeliği yaparak memleketi için mücadele eden Adana/Türkiye sevdalısı bir insan.

Kendisine çıktığı bu anlamlı yolda başarılar diliyoruz.
Konser Videosunu İzlemek İçin Tıklayınız. 

HABER MUSTAFA KEMAL YONAT

FOTOĞRAFLAR HULUSİ ÇAĞLIYAN

KAMERAMAN ABİT TAŞCILAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir